Реклама
Lacover2023

Лакофарбові матеріали у формі порошків не можна змішувати вручну на свій власний розсуд, адже властивості стануть непередбачувані — колір, адгезія, ступінь захисту від іржі. В кращому випадку, змарнується певна кількість фарб, в гіршому — вийде бракованою партія товару. Тому змішана порошкова фарба — не те, що ви подумали. Різновид матеріалів зі змішаними властивостями, які мають в собі смоли із різними молекулярними структурами та доповнюють одна одну.

Епоксидно-поліефірна фарба

Сама назва цієї групи покриттів показує, що в ній більша частка епоксидних смол ніж поліефірних, а отже характеристики епоксидної частки будуть переважати. Тобто хороший захист проти іржавіння та відмінна ізоляція заліза від кислот та лугів залишиться значною перевагою. Однак, стійкість до хімікатів може бути пониженою і на це варто звертати увагу перед фарбуванням сільськогосподарського інструменту. Багато добрив містять хімічні речовини, сприятливі для швидкої корозії, тому в деяких випадках не зайве нанести епоксидний ґрунт.

Витривалість до ультрафіолету також хороша, хоч не є такою потужною як у поліефірного матеріалу. Та в помірному кліматі вона цілком достатня.

Поліефірно-епоксидне покриття

Поліефірна складова переважатиме, так само її риси. Така полімерна плівка гарно витримуватиме дію сонця та дощу, а вони можуть розщеплювати молекулярні звʼязки полімеру та фарбника, перетворюючи гнучку плівку на крихкі білі пластинки. Такий лакофарбовий матеріал добре підходить для конструкцій екстерʼєру, які контактують з ґрунтом — пороги та сходи. В землі корозія відбувається швидше, бо волога та мікроелементи інтенсифікують цей процес, а солі, котрі комунальні служби використовують для пришвидшення танення снігу, бувають дуже агресивними до металу.

Важливими перевагами обох видів є помірна ціна та універсальність. Якщо виробництву доводиться мати справу з різноманітними виробами, запастися такими ЛФМ — завжди чудова ідея.

«Лаковер» готовий допомогти вам на важкій дорозі до ідеалу. Наші досвідчені спеціалісти раді відповісти на всі ваші питання за телефоном +38 (067) 536 53 64

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony