Реклама
Lacover2023

Іржа руйнує не лише залізо — вона буквально знищує бюджет підприємства, просто тому, що регулярно виділяються кошти на заміну іржавої підпорки. До того ж, проблемні опорні конструкції здатні спричинити серйозну аварію. Будь-який власник бізнесу шукатиме оптимальних шляхів захисту залізних виробів. Є чотири основних варіанти: покриття лаком чи фарбою, газотермічне напилювання, електрохімічний захист, гаряче цинкування.

До котрого варто вдатися, аби зекономити?

Вкривання лакофарбовими матеріалами

Порошкові фарби просто наносяться, надійні та служать десятиліттями, ще й дешево коштують та не потребують постійного оновлення. Необхідно знайти підходящу фарбу — епоксидна гарно захищає в агресивному хімічному середовищі, поліефірна довго не втрачатиме первинний зовнішній вигляд за будь-якої погоди, а поліуретанова не дасть зіржавіти на морському узбережжі з його солоним бризом.

Полімеризація потребує потужного нагрівання, бо порошковий лакофарбовий матеріал не містить летких органічних сполук, шкідливих для природи та здоровʼя людей. Щоб фарбувати знадобляться камера напилення, пістолети розпилювачі та інше обладнання. Проте устаткування швидко окупиться.

Газотермічне напилювання

У цьому випадку використовують стійкі до іржавіння металеві порошки: хром, свинець, титан, мідь. Струменем розжареного газу їх розподіляють по площині металевого предмета — так вони ніби прилипають до поверхні. Але спосіб має один недолік — такий шар не надто стійкий та легко пошкоджується.

Електрохімічний захист

Цей метод ефективний проти особливого виду корозії — електрохімічного. Він різниться із хімічним через іонізацію, тобто в процесі атоми позбуваються своїх електронів. Застосовується так — трубопровід або іншу структуру підключають до негативного джерела струму, в якості анода виступає масивний шматок заліза. Тоді електрони збирають на поверхні труби й корозія не відбувається. Іноді протектором стає інший активніший метал.

Гаряче цинкування

Цинк дуже неподатливий до факторів кородування метал та плавиться при низьких температурах. Деталі можна просто занурити до ванни із розплавленим цинком. Існують два типи нанесення — «сухий» та «мокрий». Перший тип вимагає занурення виробу у флюс в окремій ванні, другий передбачає тонкий флюсовий прошарок поверх плавленого металу.

Отже, порошкова фарба - найпростіший з усіх варіантів. Звертайтеся до спеціалістів компанії «Лаковер» за телефоном +38 (067) 536 53 64, та забудьте про іржу назавжди. «Lacover» — це якісний продукт та стабільний сервіс за низьку ціну.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony