Реклама
Lacover2023

Порошкове фарбування доступніше, аніж видається на перший погляд. Хоч для більшості процесів потрібне дороге обладнання, воно значно пришвидшить отримання покриття та окупиться за короткий час. Порошковий матеріал можливо використати вдруге, це немислимо для рідких лакофарбових матеріалів, які легко змарнувати. Використання ж порошку доходить до 100%.

Якщо досі маєте занепокоєння, то у компанії «Лаковер» є три поради економії.

Вибір фарби

На ринку доступні продукти іноземних та українських виробників. Стереотип "все із закордону автоматично ліпше" не завжди правдивий. Українські виробники вже давно здатні конкурувати у плані якості. До неї додаються доступний та стабільний сервіс та швидка доставка. Ціна буває дешевшою просто тому, що виробник не мусить сплачувати мито на кордоні.

Важливо уважно підбирати постачальника. Попросіть переглянути сертифікати на склад, пересвідчиться, чи нема там шкідливих речовин. Беріть невелику першу партію — перевірити, чи підходить конкретна порошкова фарба. Пам’ятайте, різна основа фарб підходить  для різних умов. Можуть знайтися дешевші порошкові матеріали, які добре витримуватимуть умови середовища, в яких працює ваш продукт. Але не поспішайте обирати виключно за ціною, адже дорожчий матеріал може вимагати тоншого вкривання, його знадобиться в рази менше, так він обійдеться навпаки дешевше.

Дотримання вимог

Усі процеси порошкового фарбування мають чіткі вимоги. Їхнє порушення призводить до неприємних наслідків. Статті та відео про саморобні печі полімеризації й камери напилення несуть багато шкоди. З ними ви не зможете контролювати температуру, напругу, тиск повітря — тобто нічого взагалі. Одразу купуйте сучасне оснащення — таке спроектоване для максимального збереження ресурсів. Поломка зазвичай спричиняє великі витрати фарбувального матеріалу, тому слідкуйте за справністю усіх приладів.

Навчання персоналу теж важливе. Помилки перетворюються у втрати та брак. А хороший майстер не візьметься нізвідки.

Автоматизація

Порошкове фарбування — монотонна та нудна праця. Роботи виконують такі завдання набагато краще. Вони не відволікаються та не втомлюються. У випадку великого виробництва автоматизація стає необхідністю. Робота кожного разу виходитиме якісною, всі етапи будуть виконані швидше. Для обслуговування автоматичної лінії потрібно всього четверо майстрів. Таким чином можна дозволити собі найкращих та найбільш кваліфікованих працівників.

Порошковий шар довговічніший за будь-які рідкі фарби: після першого нанесення не доведеться перефарбовувати виріб знову. Тому економити простіше, ніж здається. А щоб отримати більше порад від експертів «Lacover» звертайтеся за телефоном +38 (067) 536 53 64 та отримуйте професійну консультацію!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony