Реклама
Lacover2023

не пропустіть

Варто знати

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

більше року тому  01.12.2020, ~ iryna   

Торгова марка «WECO» («ВЕКО») швидко завоювала популярність на ринку України. Завдяки високій якості продукції, в поєднанні з доступними цінами, будівельні матеріали, засоби для захисту деревини «ВЕКО» користуються попитом у професіоналів і любителів помайструвати. Продукція бренду виготовляється на підприємстві «WEMACO» («ВЕМАКО»), в Україні, з високоякісної сировини вітчизняних компаній, та постачальників з країн ЄС. Рецептури будматеріалів ТМ «ВЕКО» створені на основі безпечних для людей і навколишнього середовища інгредієнтів.

Рекомендуємо звернути увагу на новинку асортименту – ґрунтовку «Еко Ґрунт» TM «WECO». Ґрунтовка акрилова водно-дисперсійна «Еко Ґрунт» використовується для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами.

До чого тут економія, екологія і турбота про планету?
Все просто – даний продукт фасується у тару, що містить суттєво менше пластику. Цифри для порівняння наступні: вага 10 л PET пляшки, в яку фасується ґрунтовка «Еко Ґрунт» TM «WECO»  - 125 грам, 10 л PET каністра вага- 355 грам (в яку в переважній більшості фасуються ґрунтовки інших виробників), 5 л PET пляшка важить - 85 грам, 5 каністра - 260 грам (зазначено вагу фасувань без продукту, з корками без етикетки).

Цифри говорять самі за себе, а саме на 64,79% менше пластику при 10 л фасуванні та на 67,31% менше при 5 л. Погоджуємось, що ідеальним є варіант взагалі не використовувати пластикову тару, але для даного виду продукції більш екологічні види фасувань поки є недоступними, через недостатню стійкість таких фасувань, для продукції будівельної групи. Проте PET – пляшки, що залишаються після використання «Еко Ґрунту» підлягають вторинній переробці для повторного використання переробленого матеріалу, та зменшення кількості відходів, які направляються на звалища та забруднюють Землю.

Окрім цього, такий вид фасування дозволяє заощаджувати і споживачам, аж до 25%, не оплачуючи зайвих коштів за дорожче упакування.

Придбати новинку можна у роздрібній мережі України (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн  на сайті «BudBox».

Детальніше про продукцію «WECO», можна дізнатись на веб-сайті бренду www.weco.ua.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 19

 • 18
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (4)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
 • ~ Statiks 4 більше року тому Кул
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Ондраш 3 більше року тому ЕКО це круто!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Sergio 2 більше року тому Гарна пропозиція для тих, хто не любить переплачувати.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Саша_98 1 більше року тому Все в них беру
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony