Реклама
Lacover2023

Заснована у 2014 році компанія "Смарт Лайн" (Вінниця) на сьогоднішній день є провідним виробником обладнання для порошкового фарбування в Україні. Її портфоліо включає понад 210 реалізованих проектів, серед яких як комплекти обладнання для невеликих фарбувальних цехів, так і повноцінні автоматичні лінії для нанесення порошкових покриттів. Як працюється в теперішніх непростих умовах і  які зміни відбулися на ринку нам погодився розповісти в короткому інтерв’ю директор компанії  "Смарт Лайн" Олександр Бебех.

Пане Олександр,  як компанія пережила минулий рік  і як працює в військових умовах?

2022 рік приніс багато нового для нашої країни. Було важко, не зрозуміло. Та, не зважаючи на всі труднощі, компанія "Смарт Лайн" і сьогодні працює на тому ж рівні, що до війни, та впевнено рухається вперед.

Яка зараз ситуація на ринку, чи інвестують виробники у нове обладнання для порошкового фарбування? Чи більше надають перевагу модернізації існуючого фарбувального обладнання?

Сьогодні виробники більше надають перевагу модернізації свого обладнання. Для декого з них це пов`язано з тим, що при релокації багато обладнання доїжджає у різному стані (інколи посічене снарядами). Тому, щоб його запустити на новому місці, потрібна допомога –і тоді звертаються до нас. При цьому одночасно проводять модернізацію свого обладнання.

Стосовно купівлі нового обладнання. Сьогодні активно діють різноманітні програми підтримки бізнесу в умовах війни і держава надає гранти на придбання обладнання для створення або збільшення виробничих потужностей. Тому компанії, які відповідають державним вимогам, купують нове обладнання за допомогою цих грантів. І, звісно, мінімальний відсоток замовляє за власні кошти.

Які основні досягнення компанії Смарт Лайн за минулий рік? Чи були впровадженні у виробництво якісь нові розробки?

Минулий рік для "SmartLine", як і для кожного підприємства, був важким. Рахую, що наше досягнення уже є те, що ми не зупинилися, а працюємо: платимо заробітну плату працівникам, сплачуємо податки у державу, підтримуємо ЗСУ та економіку нашої країни.

Стосовно розробок.По-перше, оновили програмне забезпечення, інтерфейс  та функціонал пультів управління печей полімеризації.


 
По-друге,у наших клієнтів зросла частка експорту до країн Європи. За їх вимогами замовники додають у цикл хімічну підготовку виробів. Тому ми, в свою чергу, впровадили оновлення до тактових аерозольних мийок.


 
Я розумію, що в більшості випадків обладнання для порошкового фарбування виготовляється згідно індивідуальних проектів. Але можливо у вас є якась найбільш популярна комплектація, яку вибирають більшість клієнтів.

Є таке розуміння, але все залежить від галузі, в якій працює клієнт. Наприклад: дверний бізнес, електрощитове обладнання, профіль алюмінієвий, огородження/ворота, с/г техніка. І коли клієнти працюють в одній і тій ж сфері, то зазвичай габарити і вимоги до фарбувального обладнання аналогічні, а тому і проекти подібні. Лише ув`язка транспортної системи різна, бо приміщення різні. Але у нас є варіанти стандартного-оптимального планування.


 
Чи приймаєте ви участь в волонтерських і соціальних проєктах?

Наша компанія протягом багатьох років займається благодійністю та підтримкою українського бізнесу. Все це було в цінностях "Смарт Лайн" ще з початку існування. 2023 рік наніс удар по всій країні, але не зупинив нашу волю та надійність. Частина коштів підприємства йде на підтримку ЗСУ та постраждалим під час війни. До того ж, ми надаємо великі знижки для компаній, що вибираються із кризи. Адже тільки допомагаючи один одному, ми з кожним днем наближаємось до  перемоги.

Бесіду вів Андрій Ничипорук

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 5

 • 4
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony