Реклама
Lacover2023

Варто знати

Деревина

Новини

більше року тому  04.12.2022, ~ iryna   

Підрозділ Industrial Wood Coatings компанії Sherwin-Williams опублікував свій щорічний прогноз тенденцій кольорів Colormix на 2023 рік. У цій колекції під назвою Terra представлено 32 актуальні кольори барвників та фарб, розроблені експертами з кольору в Sherwin-Williams Global Color & Design Center.

Terra насолоджується кольорами землі, і складається з відтінків, що зустрічаються в природі. Однак це більше, ніж земля, камінь і глина, «Terra» в цьому сенсі відноситься до планети, ландшафту та всіх людей і культур, які населяють її, і які глибоко усвідомлюють, як люди взаємодіють з простором.

Кольори представлено в чотирьох палітрах: Biome, Lore, Nexus і Origin, щоб надати  дизайнерам і виробникам дерев’яних виробів відповідним чином підібрані рішення, які задовольнять попит споживачів у найближчі три-сім років.

«Розкіш для кожного виглядає по-різному, і ми знову і знову бачимо цю правду на ринку промислового оздоблення деревини», — каже Лорен Вест, глобальний директор підрозділу Industrial Wood Coatings компанії Sherwin-Williams . –  «Споживачі інвестують у персоналізацію свого простору, і ми вважаємо за честь допомогти виробникам і дизайнерам відповісти на цю потребу за допомогою стратегічних та авторських рішень для оздоблення».

Кольори Terra було визначено шляхом координації з галузевими експертами та дизайнерами. Дотримуючись прогнозу Colormix для архітектурних фарб Sherwin-Williams, команда Global Color & Design Center перетворює тенденції на спеціальні кольори та ексклюзивне оздоблення для ринку деревообробки і виробництва меблів, включаючи кухонні шафи, меблі, будівельні вироби та підлогу.

Палітри кольорів Terra:

 • BIOME

Натхненна зростанням екосистеми, палітра Biome охоплює органічні, скульптурні форми та обробку каменю. Функціональність і довговічність у дизайні в ній поєднується з багатофункціональними елементами, які мають зручні форми та оздоблення. Світла, тепла деревина, така як сосна, дуб і клен, набуває сірих тонів, які імітують відтінки кори дерев і грибів.

 • LORE

Спадщина та ретельна реставрація визначають палітру Lore. Високий рівень ремісничого виробництва з натяком на вінтаж, Lore врівноважує простоту та складність завдяки гладкій обробці та багатим відтінкам покриття. Насичені оздоблення з характером додають глибини щільним волокнам вишні, вільхи та червоного дерева.

 • NEXUS

Палітра Nexus втілює пісок і висохлу землю, і є домом для цілісних матеріалів, нейтральних на дотик. Матове покриття підкреслює глибину та м’якість знайомих нам відтінків деревини, відкриваючи двері для гнучких меблевих рішень і відкритого планування. Оздоблення у вигляді теплого горіха, простого дуба, надійного ясена або виразного в’язу сприяє створенню адаптивних композицій.

 • ORIGIN

Яскравий дизайн поєднуються в палітрі Origin, особливо коли ми повертаємо меблям колишню славу, і коли ми персоналізуємо їх блиском і металіком. Екзотичні породи деревини, такі як бурл, мінді, примавера та манго, додають виразного шарму цим покриттям, особливо з відтінками та акцентами, які мають ностальгічний, яскравий вигляд.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony