Реклама
Lacover2023

Антиграффіті покриття призначені для захисту поверхонь від аерозольних фарб та маркерів. Ці покриття можуть бути застосовані на різноманітних поверхнях, таких як стіни будівель, мости, транспортні засоби тощо.

Застосування антиграффіті покриттів має декілька переваг. По-перше, вони дозволяють легко видаляти графіті, що були нанесені на пофарбовану поверхню, за допомогою простих миючих засобів. По-друге, вони знижують витрати на очищення та обслуговування поверхонь, оскільки необхідність в їх частому митті та очищенні зменшується. По-третє, вони допомагають зберегти естетичний вигляд інфраструктури та відновити її після вандалізму.

Переваги використання порошкових фарб «Anti-Graffiti Cover» компанії Лаковер полягають у тому, що ці покриття мають властивості, які полегшують очищення поверхонь від аерозольної фарби та маркерів, забезпечують високу стійкість до подряпин, хімічної дії речовин і атмосферних умов.  Це забезпечує більш контрольоване очищення поверхні і зберігає її довговічність.

"Anti-Graffiti Cover" рекомендуються для застосування на рейковому транспорті, елементах обшивки, стельових панелях, каркасах сидінь, шкільних або громадських шафах, металевих фасадах та внутрішніх металевих поверхнях.

Ці порошкові покриття характеризуються високою стійкістю до бруду та плям завдяки спеціальному складу фарби. Нанесене покриття витримує багато циклів очищення навіть після використання спеціальних миючих засобів, зберігаючи колір і ступінь блиску поверхні.

Серія "Anti-Graffiti Cover" є ефективним рішенням для поверхонь, схильних до забруднення, таких як вуличні меблі, рейковий транспорт, металеві фасади, громадські місця і т.д., а також для предметів, які під час експлуатації піддаються впливу аерозольних фарб, чорнил, маркерів тощо.

Технічні характеристики продукту

    Тип порошкової фарби   Поліуретан
    Клас стійкості     Клас 1
    Густина, г/см3     1,31±0,03
   Режим затвердіння   200 °C (температура поверхні метала), 10 хв
   Рекомендована товщина покриття   > 70 мкм

                                                                                                                                                                                                                               Властивості фарб цієї серії відповідають міжнародному стандарту ASTM D 6578:2000, який встановлює методи та процедури визначення стійкості до забруднення.

Нижче наведено приклад тесту на антиграфіті, який було використано в лабораторії для оцінки характеристик покриттів.

В якості забруднюючих речовин було використано червоний лак, перманентний маркер, кульову ручку, акрилову спрей-фарбу, які нанесли на три типи систем покриття: поліефірне; епоксидно-поліефірне; поліуретанове.

Порівняння стандартних порошкових покриттів та серії «Anti-Graffiti» після очищення від забруднень.

Дані покриття було очищено сумішшю етазол/МЕК - метилетилкетон. Після 10 циклів фарбування/очищення покриття «Anti-Graffiti» характеризується зміною ΔE: 0,93; залишковий блиск – 100 %, що підтверджує ефективність покриття при дії спеціальних миючих засобів.

Отримання найкращого результату порошкового фарбування виробів  мета кожного виробника. Компанія Лаковер робить все для того, щоб Ви залишились задоволеним нашим продуктом та сервісом! Звертайтесь сьогодні та долучайтесь до міжнародної команди професіоналів!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony