Реклама
Lacover2023

При фарбуванні порошковою фарбою можна не звертати увагу на багато речей — умови зберігання, транспортування. Перед процесом полімеризації проблеми легко виправити, наприклад, підсушити порошок або розтрусити на вібростолі. Та після нього жодні поправки неможливі, й нагрівання грає в цьому процесі ключову роль.

Якими будуть наслідки недотримання температурного режиму?

Неправильний нагрів

Зазвичай недоліки помітні зразу, покриття тріскається та кришиться при згинанні та ударі. В деяких випадках, воно навіть знімається звичайним ножем. Полімерна плівка дуже погано захищає, виходить ненадійною та недовговічною.

Причина браку полягає у недостатній адгезії, крихкий лакофарбовий матеріал не зчіпляється з поверхнею металу та не ізолює її від зовнішніх чинників. Адгезія — один із найважливіших факторів захисту проти корозії.

Перевірка температурного режиму

Найпростіше — це купити одразу якісну піч затвердіння, щоб не переплачувати за ремонт, заміну та браковані партії виробів. Якісне устаткування ще й зекономить витрати на енергію.

Час від часу не завадить проводити аудит, аби перевірити справність усього обладнання та визначити точну температуру всередині печі. Через несправність чи ваду у конструкції трапляється так, що виріб нагрівається сильніше вгорі та слабше внизу, тож в цих місцях постійно виникатимуть латки злущеної фарби.

Турбота про клієнта на першому місці для «Лаковер». Наші спеціалісти здатні вирішити будь-які складнощі з порошковим фарбуванням. Дзвоніть за телефоном: +38 (067) 536 53 64.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony