Реклама
Lacover2023

Іноді у процесі порошкового фарбування виникають неприємності, коли фінальне покриття має різні дефекти після полімеризації. Щоб уникнути цих проблем, важливо розуміти причини їх виникнення та способи їх вирішення. Зменшення недоліків у процесі фарбування допомагає досягти ідеального покриття. Частою проблемою у нанесенні порошкової фарби є невідповідність кольору полімерної плівки до каталогу або нерівномірність забарвлення.

Ймовірні причини

Існує багато факторів, які можуть впливати на кольорове забарвлення полімеризованої порошкової фарби. Незважаючи на зусилля виробників, щоб зразки були максимально відповідними каталогам RAL або Pantone, під час розпилення та твердіння можуть виникати непередбачувані ситуації. Нерівномірне нанесення фарби на різних частинах конструкції може призводити до відмінностей у відтінках та недосконалостей. Також невідповідний рівень глянцю може виникати, коли піч для полімеризації несправна або працює у неправильному режимі для конкретної фарби.

Іншою серйозною проблемою є вкраплення інших кольорів, що часто виникають через забруднення фарбою під час зміни порошку в розпилювальній установці або під час зберігання. Також можуть випадково потрапляти волокна щіток чи ганчірок, використовуваних для очищення поверхні.

Вирішення

Якщо в одній конструкції використовуються різні матеріали, це також може призводити до різниці у кольорі через особливості кожного матеріалу. Часткове рішення полягає у додатковому шарі фарби. Різна обробка металів також може впливати на кольорові параметри, наприклад, хромована та цинкована поверхні можуть виглядати трохи по-різному під полімерною плівкою. Тому металеві поверхні потребують уважного очищення від бруду, мастила та окисів перед нанесенням ґрунтового шару.

Інколи основна проблема полягає у самій фарбі. Для уникнення цього слід ретельно продувати шланги розпилювальної установки перед зміною порошку. Також різні режими полімеризації можуть впливати на кольоровий відтінок фарби.

Іноді різниця у кольорі може бути наслідком особливостей освітлення, а не проблемою з фарбою чи процесом фарбування.

Загалом, важливо замовляти фарбу у надійних постачальників, оскільки пігменти від різних виробників можуть відрізнятися. “Лаковер” має багаторічний досвід і широкий асортимент фарб, забезпечуючи високу якість продукції.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony