Реклама
Lacover2023

Порошкова фарба — надзвичайно витривалий антикорозійний матеріал, який захищає метал протягом десятиліть. Нанесення фарби у декілька шарів підсилює цей стійкий захист. Не існує чітких правил розміщування — просто потрібно розглядати характеристики кожного шару та його роль у покритті. «Лаковер» прагне максимально інформувати покупців, аби вони отримували найкращі результати кожного разу.

Тож, як наносити порошкові фарби?

Ґрунти

Будь-які лакофарбові матеріали ліпше лягають на спеціальні ґрунти, що підсилюють адгезію та зносостійкість. У випадку порошкових матеріалів ґрунтом здатен послужити будь-який інший порошок. В основному використовують прозору епоксидну фарбу, яка буває вразливою сонячних променів, проте дуже добре протидіє агресивним хімічним речовинам та має високу антикорозійність.

Однак, не варто забувати про попередню підготовку металу — ґрунт не розвʼяже проблему окису та мастил, які виступають потужними антиадгезійними агентами. Їх слід позбутися шляхом чистки піском, кислотними та лужними засобами.

Додаткове покриття

Способи та цілі нанесення додаткового полімерного покриття різняться — це може бути лак, виправлення дефектів, домішка. ЛФМ застосовують для підвищення блиску та підсилення захисних властивостей. Часто ними користуються в автомобільній промисловості, щоби надати деталям більш розкішного вигляду. З цією ж метою перед полімеризацією на деталь, крім основної фарби,  розпилюють акриловий порошок. В суміші вони доповнюють сильні сторони одне одного. Якщо треба виправляти недоліки попереднього покриття, то виріб необхідно фарбувати повністю. Окиси під старою фарбою обовʼязково зруйнують і нову фарбу, тому краще ретельно видаляти їх спеціальними кислотними хімікатами.

«Lacover» робить усе можливе, щоб ваш бізнес був на висоті. Робіть замовлення за телефоном +38 (067) 536 53 64 та отримуйте надійну підтримку 24/7. Спеціалісти компанії завжди готові дати пораду у найскладніших ситуаціях!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony