Реклама
Lacover2023

Варто знати

Деревина

більше року тому  30.05.2022, ~ iryna   

Деревина посідає перше місце в списку екологічно чистих матеріалів, які мають достатньо багато переваг: це поновлюваний ресурс з достатньою міцністю, гнучкий, зручний у обробці та має високу естетичну цінність. На тлі зміни клімату дерев’яне будівництво та виробництво меблів є одним із найефективніших  способів скоротити вуглецевий слід у довготерміновій перспективі. Крім усіх цих переваг, матеріал дає багато можливостей для дизайну, творчості та архітектурної свободи.

Стійкий захист для дбайливого та тривалого використання
Природно, екологічні матеріали потребують стійкого захисту. Виробники лакофарбової продукції прагнуть до того, щоб виробництво, використання та утилізація деревини, обробленої покриттям, не тільки не завдавали негативного впливу навколишньому середовищу, споживачам та виробникам, а й були максимально ефективною складовою у технологічному процесі виробництва та ведення бізнесу.

Національний виробник поліуретанових покриттів в Україні
Нещодавно Хеліос Україна став частиною групи KANSAI HELIOS і як складова глобальної компанії впроваджує та розвиває якісно нові рішення та підходи виробництва лакофарбових матеріалів відповідно до потреб ринку. Вперше в Україні впроваджено локальне виробництво білих та прозорих поліуретанових ґрунтів та лаків.

Поліуретанові продукти відрізняються універсальністю у використанні та чудовою хімічною та фізичною стійкістю. Вони мають хорошу покривність поверхонь, прозорість, цінуються за гарну адгезію, швидке висихання та довговічність. Високий сухий залишок та відмінна тиксотропія завжди є перевагою у використанні для меблевої промисловості.

Саме такі продукти дозволяють отримати фінішні покриття з відмінною поверхневою твердістю та гарним естетичним результатом.

Мета – бути завжди попереду потреб ринку
Протягом останнього року на ринку покриттів для меблевого виробництва спостерігається збільшення попиту на білі системи. Хеліос Україна вже має досвід та можливості для виробництва прозорих ґрунтів та лаків, тому, передбачаючи тенденції до споживання, запустили виробництво і білих систем.

Будь-яке локальне виробництво окрім загальних цілей, як то створення додаткової вартості та соціальної складової, ставить своєю метою ще й збільшення мобільності у виробництві та обслуговуванні своїх партнерів. Нове обладнання заводу Хеліос Україна, власна лабораторія R&D та команда професійних технологів дають можливість удосконалювати поліуретанові основи під потребу українського ринку, регулювати процес полімеризації та диференціювати еластичність продукту для конкретного виробника меблевої продукції, враховуючи особливості його обладнання.

Створення професійних матеріалів для технологічного меблевого виробництва та високотехнологічне застосування таких покриттів меблевиками – один з кращих шляхів до створення надійної продукції для тривалого використання, відповідно, до дбайливого та економного споживання ресурсів та матеріалів.

Окрім того, завдяки першому і єдиному виробництву поліуретанових матеріалів саме в Україні, Хеліос Україна має можливість пропонувати учасникам меблевого ринку досить лояльні ціни на такі покриття.

Photo: Shutterstock.com

ТОВ «Хеліос Україна»
вул. Будіндустрії, 3, м. Черкаси,
18030, Україна
T: +38 067 470-24-40
Програма промислових покриттів:
E: wood@helios.ck.ua
www.helios.ck.ua
Member of KANSAI HELIOS.
Part of KANSAI PAINT.

Профессиональная покраска” № 8 (118) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony