Реклама
Lacover2023

Компанія J. Wagner GmbH, міжнародний виробник обладнання для порошкового фарбування, нещодавно випустила ручну установку Sprint 2. Це нове, покращене покоління обладнання для ручного порошкового фарбування, яке поєднує в собі перевірені компоненти попередніх серій з інноваційними елементами та допоміжними функціями, що пропонують ще більше можливостей для ручного нанесення порошкової фарби.

Крім самого візка, також був модернізований з точки зору дизайну та функціональності блок керування м. Він включає нову допоміжну функцію Digital Surface Optimizer (DSO), яка зменшує ефекти перезарядки, такі як апельсинова шкірка і надлишкова товщина фарби на  краях деталей складної геометрії або при нанесенні складних порошкових покриттів, а технологія Air Flow Control (AFC) безперервно вимірює і регулює об'єм повітря під час процесу нанесення покриття для створення рівномірного порошкового факелу.

Розроблена компанією Wagner установка Sprint 2 також оснащена легким, але міцним пістолетом PEM-X1, який забезпечує високу ефективність нанесення завдяки оптимальному електростатичному заряду навіть при різних властивостях порошку. Крім того, оператор може швидко регулювати кількість порошку за допомогою вбудованих кнопок і змінювати програму подвійним натисканням на спусковий гачок.

Представник Wagner Industrial Solutions в Україні
ТОВ «Алюфініш Україна»

Тел. (050) 370 33 73
alufinish.ua@gmail.com
www.alufinish.com.ua
www.wagner-group.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony