Реклама
Lacover2023

Варто знати

Деревина

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

більше року тому  19.10.2022, ~ iryna   

Інноваційна лінійка лаків KEMICHAL, що підходить для всіх порід деревини, дозволяє отримувати надзвичайно матову поверхню пофарбованих предметів. Лаки серії Zero Gloss підкреслюють природну красу деревини.

Завдяки ретельному пошуку конкретної сировини від акредитованих постачальників, після  ретельних лабораторних випробувань і циклів нанесення, перевірки на реальних виробництвах, KEMICHAL пропонує цю спеціальну лінійку продуктів, як на водній основі, так і на основі розчинників, щоб задовольнити очікування клієнтів. Ці покриття мають не тільки високі фізико-хімічні властивості, але також були адаптовані до все більш жорстких екологічних норм, щоб обмежити викиди летких органічних сполук в атмосферу.

 Лакофарбові системи серії Zero Gloss

 KEMIMATT 330 - безбарвний фінішний лак з оксамитовим  ефектом, розроблений спеціально для використання в поліуретанових і акрилових лакофарбових системах. Характеризується відмінною прозорістю, стійкістю до пожовтіння, надзвичайною твердістю поверхні, захистом від подряпин і відбитків пальців.

IDROMATT 4200 - двокомпонентний лак на водній основі, використовується для покриття всіх типів лаків. Антиблікове,  м'яке на дотик покриття забезпечує надзвичайну твердість поверхні. Гарантує дуже високі фізико-хімічні параметри: чудову стійкість до подряпин завдяки використанню інноваційних матуючих компонентів у поєднанні з еластичною системою, чудову стійкість до контакту з гарячими та холодними рідинами, здатність до самовідновлення: якщо поверхня подряпана, покриття відновлюється під впливом води і тепла.

ACRIMATT 3880 - акрилове покриття з натуральним ефектом. Основні характеристики: захист від відбитків пальців, надзвичайна механічна стійкість і стійкість до пожовтіння, сліди від подряпин нігтями легко усуваються, використовується для відкритих і закритих пор.

IDROMATT 4030 – двокомпонентний водорозчинний грунт і фінішний лак для деревини з відкритими і закритими порами. Ідеально підходить для збереження незмінного зовнішнього вигляду деревини, одночасно забезпечуючи чудову фізичну та хімічну стійкість і оксамитовість на дотик.

KEMI HARD NATURAL OIL – матеріал на основі натуральних олій, збагачений високоякісними смолами і восками, забезпечує відмінний захист з приємним природним ефектом. Підходить для столів і кухонних стільниць, відповідає таким стандартам: EN 71.3 Безпека іграшок - Міграція певних елементів; DIN53160/1-2 Стійкість до слини та поту; DIN68861/1 Стійкість до холодних рідин.

KEMICHAL і навколишнє середовище

KEMICHAL виробляє лакофарбові матеріали з думкою про майбутнє планети з 1962 року. Дбайливе ставлення до природи є основою повсякденної діяльності компанії. Висококваліфікований персонал лабораторії створює продукти з низьким впливом на навколишнє середовище, замінюючи шкідливі речовини все менш і менш небезпечними матеріалами з низьким вмістом ЛОС.

Kemichal 

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony