Реклама
Lacover2023

Команда ГК «BAYRIS» представляє новинку осені 2022 – антикорозійну емаль 3в1 з молотковим ефектом «HAMMER 3D EFFEKT» та спеціалізований розріджувач «LÖSUNGSMITTEL PRO». Дані продукти виготовлені з сировини преміум якості від найкращих постачальників з ЄС. Засоби розроблялися і тестувалися в Німеччині.

BAYRIS «HAMMER 3D EFFEKT» – це професійна антикорозійна емаль 3в1 з молотковим ефектом, що може наноситись безпосередньо на іржу (товщиною до 100 мікрон). Емаль застосовується для отримання самостійних декоративно-захисних покриттів на різних металевих поверхнях. Продукт швидко висихає, завдяки чому кілька шарів емалі можна нанести протягом одного дня.

BAYRIS «HAMMER 3D EFFEKT» – створює декоративний ефект «ручного молоткового карбування» та приховує дрібні нерівності металу. Покриття є блискучим та довговічним. Емаль практично непомітна в місцях підфарбовування, що дозволяє легко усунути дрібні пошкодження покриття, які виникають в процесі експлуатації. Має відмінну адгезію до необроблених металевих поверхонь. Може наноситись без попереднього ґрунтування. Продукт надзвичайно стійкий до атмосферних впливів, з відмінною водостійкістю. Захищає поверхню від корозії.

Використовується для фарбування: металоконструкцій, промислового обладнання (деталей приладів і механізмів), виробів художньої ковки, воріт, огорож, захисних решіток, перил, флагштоків, садового інвентарю, металевих меблів (шафи, стелажі, сейфи), а також будь-яких інших металевих виробів і конструкцій.

Технічна інформація:
Витрата: 80-125 мл/м²
Кількість нанесень: 2-3 тонких шари

Час висихання:
Нанесення 2 шару — через 30 хв
Суха на дотик — через 30 хв
Час повного висихання — через 4 год

Фасування: 0,75 л, та 2,5 л

BAYRIS «LÖSUNGSMITTEL PRO» – спеціалізований розріджувач, зі збалансованим складом призначений для розведення фарби з молотковим ефектом «HAMMER 3D EFFEKT» від TM BAYRIS. Розріджувач знижує ризик виникнення небажаних дефектів лакофарбового покриття, містить спеціальні компоненти для формування малюнку та плівки.

BAYRIS «LÖSUNGSMITTEL PRO» слід використовувати для підготовки необхідної консистенції фарби відповідно до способу подальшого нанесення, розпилювачем, пензлем тощо. Може використовуватися для знежирення поверхонь та очищення інструменту після проведення фарбувальних робіт.

Переваги:

 • Посилює декоративний ефект
 • Максимально очищений продукт

Фасування: 0,75 л

Продукти «HAMMER 3D EFFEKT» та «LÖSUNGSMITTEL PRO» від ТМ BAYRIS в оптимальних різновидах фасувань уже доступні для споживачів в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на сайті: www.budbox.com.ua.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 13

 • 12
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (1)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
 • ~ Alba Metal 1 більше року томуocena: 100%  Емаль достойної якості, гарний ефект виходить навіть при нанесенні пензлем.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony