Реклама
Lacover2023

Варто знати

Антикорозія

Новини

11 місяців тому  26.05.2023, ~ iryna   

Нову добавку представила на ринку малазійська компанія Petronas, що працює в нафтогазовій галузі. В основі продукту ProShield+ лежить графен – передовий матеріал із сильними бар’єрними властивостями.

Випробування підтвердили, що добавка підвищує стійкість фарб в складних погодних умовах і ефективно захищає конструкції від корозійних факторів.

Датук Бачо Пілонг, старший віце-президент із реалізації проектів і технологій у Petronas: «Як динамічний гравець на світовому ринку в енергетичній галузі, Petronas поступово виходить за межі своєї області та шукає інновації, які відповідають загальним проблемам і турботам, пов’язаним зі сталим розвитком. ProShield+, перший передовий матеріал від Petronas, результат інтенсивних досліджень і розробок, який є елементом динамічного входження в різні галузі з метою полегшення енергетичної трансформації».

Формула з ProShield+ гарантує втричі сильніші бар’єрні властивості, ніж стандартна епоксидна фарба, і в той же час покращує адгезію та стійкість до стирання та УФ-променів. На основі моделювання було підраховано, що застосування добавки в лакофарбових матеріалах для металоконструкцій може зменшити загальний вуглецевий слід в середньому на 50% на бурову установку на рік і зменшити витрати на перефарбування на 66% на одну установку.

Як запевняє виробник, нову добавку можна використовувати в лакофарбових системах, щоб подвоїти середній термін служби покриття до 16 років. Вона наноситься без проблем, не вимагає ніяких особливих обробок, пов'язаних із змішуванням фарби.

Джерело: coatingsworld.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony