Реклама
Lacover2023

Варто знати

Поговоримо

Новини

більше року тому  12.06.2023, ~ iryna   

Щороку провідна консалтингова компанія з оцінки брендів Brand Finance перевіряє 5000 найбільших брендів і публікує понад 100 рейтингів в усіх секторах і країнах. 10 найдорожчих і найсильніших брендів фарб у світі включено до щорічного рейтингу Brand Finance Paints 2023.

«Протягом останніх двох років провідні світові бренди фарб зіткнулися зі значними проблемами; однак інновації та нові тенденції  продовжують змінювати галузь», — сказав Савіо Д’Соуза, старший директор Brand Finance. — «Від екологічно чистих рецептур до передових технологій персоналізації колірних рішень, галузь постійно адаптується до мінливих потреб і очікувань споживачів. Зосереджуючись на стійкості, довговічності та естетиці, індустрія фарб рухається вперед із креативністю та винахідливістю, прокладаючи шлях до більш кольорового та життєздатного майбутнього».

Окрім розрахунку вартості бренду, Brand Finance також визначає відносну силу брендів за допомогою збалансованої системи показників, що оцінюють маркетингові інвестиції, капітал зацікавлених сторін і ефективність бізнесу. Відповідно до стандарту ISO 20671, оцінка капіталу зацікавлених сторін Brand Finance включає оригінальні дані дослідження ринку від понад 100 000 респондентів у 38 країнах і в 31 секторі.

 Американська компанія Sherwin-Williams (вартість бренду впала на 5% до 7,5 мільярдів доларів США) є найдорожчим у світі брендом фарби другий рік поспіль, згідно з новим рейтингом провідної світової незалежної консалтингової компанії з оцінки брендів Brand Finance.

Збереження Sherwin-Williams лідируючих позицій відбувається на тлі зростання продажних цін і збільшення обсягів виробництва продукції бренду. Незважаючи на невелике зниження вартості бренду в порівнянні з минулим роком, Sherwin-Williams все ще домінує в рейтингу лакофарбових матеріалів, вартість бренду майже вдвічі перевищує вартість наступного за ціною бренду PPG (вартість бренду зросла на 141% до 3,8 мільярда доларів США).

Компанія PPG продемонструвала, безперечно, найбільше зростання вартості свого бренду з усіх торгових марок фарб, включених до рейтингу.

З усіх брендів лакофарбових матеріалів, включених до рейтингу, вартість бренду PPG зросла на 141% до 3,8 мільярда доларів США. Dulux (вартість бренду 1,3 мільярда доларів США) був другим за темпами зростання брендом із зростанням на 15%.

Зростання PPG було зумовлене в основному вищими цінами продажу на його ринках. Бренд також розширив виробничі потужності завдяки стратегічним придбанням, зокрема на ринку порошкових покриттів, що швидко розвивається.

PPG також має найвищу оцінку стійкості (SPV) у 134 мільйони доларів США. Позиція бренду у верхній частині таблиці SPV не є оцінкою його загальної ефективності стійкості, а скоріше вказує на те, наскільки цінність бренду пов’язана з уявленнями про стійкість. Показник сприйняття сталого розвитку бренду також склав 4,52/10, що є третім найвищим показником у рейтингу.

 Asian Paints (вартість бренду зросла на 13% до 1,7 мільярда доларів США) є найсильнішим брендом з індексом міцності бренду 77,6/100 і рейтингом бренду AA+. Це демонструє, що споживачі сприймають Asian Paints як надійний бренд для виробництва та постачання фарб, який задовольняє різноманітні потреби споживачів.

За останні два роки бренд здійснив кілька стратегічних придбань: наприклад, бренд освітлення та домашнього декору White Teak. Це відбувається в той момент, коли бренд прагне ще більше диверсифікувати свою пропозицію та стати лідером на ринку домашнього декору. Asian Paints також випустила на ринок різні нові продукти, багато з яких мають унікальні, першокласні характеристики, розширюючи використання та можливості своїх продуктів для клієнтів.

Nippon Paints (вартість бренду впала на 14% до 2,3 мільярда доларів США) має найвищий показник сприйняття сталого розвитку (4,61/10) серед усіх брендів, включених до. За останні кілька років бренд випустив кілька нових, більш екологічних продуктів. До них належать антибактеріальні та противірусні фарби, а також ЛФМ без запаху і з наднизькою емісією хімічних речовин.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 1
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony