Реклама
Lacover2023

Листову сталь використовують у багатьох сферах: будівництво, харчова промисловість, автомобілебудування, важке машинобудування, декор. Без неї неможливо уявити собі наш звичайний світ. Цей матеріал витримує найрізноманітніші способи обробки — деформування, витискання та вирізання. Проте, залізні предмети іржавіють, тому для довгої служби потрібна спеціальна обробка.

Типи листових металів

Існують гарячекатаний та холоднокатаний листові метали. Перший сильно нагрівають та протискають крізь валики. Так йому надають форму тонкого листа, товщина дуже легко регулюється. Найтонший з усіх прокатних металевих виробів — фольга. Таким чином роблять фасадні панелі, покрівлю, карнизи та водовідводи.

У другому випадку залізо прокатують під високим тиском. Такий спосіб не погіршує якості. Консервні банки виробляють методом холодного прокату.

Попередній захист проти іржі

Зазвичай такі продукти проходять протикорозійну обробку одразу після виробництва. Адже їх можуть зберігати на складах досить довгий період часу, а фарбувати краще вже готові вироби — покриття буде рівномірнішим та міцним. При покриванні цинком зʼявляється наліт, коли речовина контактує із повітрям та вологою. Гальфанова плівка утворюється так само, але є міцнішою і містить 5% алюмінію. Алюміцинк це на 55% алюміній, на 43% цинк та на 2% кремній.

Процес покривання фарбою

Порошкова фарба наноситься у три етапи — кожен надзвичайно важливий. Очищення від окисів, бруду та мастила суттєво покращує адгезію. У 80% випадків за брак фарбованого шару відповідає саме погане очищення. Залізо чистять спеціальними розчинниками або піском. Порошок наносять за допомогою статичного струму — він ніби налипає на виріб, тому що має заряд протилежний до залізної поверхні. Полімеризація відбувається завдяки високій температурі — 180°C. Частинки фарби плавляться у суцільну плівку.

Порошкові матеріали забезпечують конструкціям з листової сталі не лише надійний захист, а й приємний вигляд. Ціна на них низька, не потрібне постійне оновлення. Робіть замовлення зараз за телефоном +38 (067) 536 53 64. В компанії «Лаковер» вам завжди раді допомогти.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony