Реклама
Lacover2023

Італійська компанія LESTA S.r.l. - визнаний гравець на ринку промислової  робототехніки  в  області  фарбування  і  нанесення  всіх видів покриттів. Ми виробляємо унікальні самонавчальні роботи, які не  вимагають  програмування  і  можуть  бути  використані  в  безлічі галузей  промисловості.  Наші  роботи  працюють  в  Європі,  Америці, Африці, Азії і Австралії.

Але при цьому - роботи LESTA на 100% італійський продукт!

LESTA, як системний інтегратор фарбувальних роботів і фарбувальних ліній, надає комплексні рішення в найскладніших і трудомістких сферах промислового нанесення покриттів. А кожен наш проект  індивідуальний і проаналізований для конкретного виробництва. Наші роботи та лінії використовуються в промисловому фарбуванні, нанесенні будь яких покриттів, дробеструменевій обробці, знежиренні, поліруванні, очищенні від пилу і рідин. Вони можуть бути запрограмовані як прямим  самонавчанням,  так  і  в  форматі «від  точки до точки» (навіть в автономному режимі). Широкий вибір аксесуарів і програмних можливостей дозволяє налаштовувати наші роботи для фарбування виробів  з різними габаритами і характеристиками.

Роботи LESTA успішно працюють в дерево- та металообробній, меблевій, авто, авіакосмічній,  суднобудівній промисловостях. Це може бути побутова техніка, умивальник, стілець або меблевий фасад,  вікно або двері, вагон або яхта. За допомогою наших фарбувальних роботів Ви зможете нанести будь-яке  покриття на вироби з металу, дерева, пластмаси, скла, кераміки, композитів тощо. Будь то електростатичне, порошкове або рідке фарбування, нанесення грунту, гелькоута, скловолокна, глазурі і т.д. Фарбувальні системи LESTA розраховані на різногабаритний, часто змінюваний асортимент виробів.

Логіка наших клієнтів проста і зрозуміла. Робот не п’є, не хворіє і не йде на карантин. Чи не їде до конкурента. Він не помиляється, не втомлюється і завжди гарантує на 100% якісну обробку. Економить час і ЛФМ (до 40%). Використання навіть одного робота дозволяє збільшити  продуктивність  в  2-3  рази  і довести  якість  фінішного  покриття  до ідеального.

Коли компанія хоче підвищити свою продуктивність,  стандартизувати  рівень якості та зробити результати виробництва  повторюваними,  єдиним  шляхом  до цього  є  автоматизація.  В  фарбувальній галузі  термін  автоматизація  має  більш, ніж  одне  значення:  для  автоматизації фарбувальної лінії може бути додана автоматична система обробки виробів (сканер,  конвеєр,  карусель,  мостовий  кран, піч, сушильна камера), в розпилювальній камері можна використовувати різні механізми зворотно-поступальної дії або, як часто трапляється, роботам можна довірити роботу лінійних операторів.

Якщо інтеграція робота дозволяє подвоїти  продуктивність без  подвоєння кількості  фарбувальних  камер,  або  знизити їхню кількість, можна говорити про успішність застосування такого рішення.

Робот LESTA MV дуже простий у використанні. Основні кроки - це навчання,  запам'ятовування  і  подальше  повторення.  Не  потребує  спеціальних  знань в програмуванні!

Роботи LESTA самонавчальні, тому вони відображають складні рухи  людини  без  необхідності  програмування  в  автономному  режимі або  з  навчальною  панеллю.  Програмування  займає  стільки  ж  часу, скільки і один фактичний цикл фарбування.

У режимі «self-learning» оператор запускає послідовність програмування, відключаючи сервомотори робота і маніпулюючи роботом за допомогою пневматики. В цьому режимі «невагомості»,  енкодери  у  всіх  «суглобах» робота записують рухи оператора  в  процесі  навчання,  і  програмне забезпечення робота LESTA створює код. Після цього оператор запускає програму і бачить кінцеві результати відразу після програмування робота. Може скомпілюватися програма, що складається з декількох підпрограм, збудованих в хронологічному порядку. Програми можуть зберігатися на  будь-якому носії інформації, в тому числі і на віддалених  серверах,  без  обмеження за кількістю. Всі  операції  прості  і  вимагають  мінімального навчання оператора. Монтаж системи і навчання персоналу займають всього 1-2 дні.

Роботи LeBot MV - це новітні системи Lesta. Ці 5-ти та 6-ти осьові шарнірні роботи оснащені новою  системою LeCRob Electric Control та останньою версією програмного забезпечення для управління LeCRob  Robot Manager, яке може працювати в режимі самонавчання, «точка –  точка», 3D офлайн та/або CADLight та EasyPanel для автоматизованого фарбування. Контролер LeCRob може управляти 12 осями та  поставляється з РК-сенсорним монітором.

Композитні руки робота, доступні в різній довжині, розроблені для покриття будь-яких робочих зон. Роботи мають сертифікат ATEX відповідно до (посилання на специфікації, згідно з якими декларується  відповідність): EN 60079-0:  2006,  EN  60079-15:  2005, EN 61241-0: 2006, EN 61241-1: 2004. Категорія: Ex Група II- Категорія 3 G D- Зона 2/22.

Менеджер програмного забезпечення Robot Paint під назвою LeCRob Robot Manager, розроблений LESTA  Srl, відповідає всім вимогам сучасних фарбувальних роботів. За допомогою цього програмного пакету  можна плавно керувати шарнірним роботом, одночасно оптимізуючи витрату фарби за допомогою опції  "час роботи". Опція "час роботи" регулює параметри розпилення та гарантує чудові результати завдяки можливості змінити програму фарбування під час автоматичного циклу.

Ми допоможемо Вам з вибором оптимального  технічного  рішення,  підбором софта, додаткового і фарбувального обладнання,  сушильних  і  фарбувальних камер, печей, конвеєрних ліній, сканерів, каруселей та інш. Компанія LESTA надає готові і індивідуальні комплексні рішення в  найскладніших  і  трудомістких  сферах промислового нанесення покриттів .

Багаторічний досвід співробітників компанії Lesta зростає завдяки впровадженню сотень фарбувальних роботів і автоматизованих рішень під ключ  в  Італії  та  інших  країнах  світу, а  також  встановлення  партнерських відносин  з  провідними  компаніями на  національному  та  міжнародному ринках.

LESTA – завжди ідеальна робота вашого кращого маляра

Представництво в Україні
+38(093)314-03-30 (WhatsApp, Viber)
 v.khomenko@lesta.it
 www.lesta.it

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony