Реклама
Lacover2023

Варто знати

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

6 місяців тому  03.11.2023, ~ iryna   

26 жовтня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся Всеукраїнський форум-виставка роботодавців будівельної, архітектурної та суміжної галузі «СПІВРПАЦЯ ОСВІТИ ТА БІЗНЕСУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ». Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям адміністрації університету, студентського самоврядування та представників бізнес-компаній, зокрема ТОВ "Лаковер", виробника порошкових фарб.

Учасники форуму та гості мали можливість відвідати експозиційну зону "Ярмарки вакансій", де представлені були провідні компанії, панельну дискусію про покращення освітнього процесу, а також студентську панель та коворкінг-зону з інформативними та цікавими виступами від роботодавців.

Під час зустрічі з деканом факультету будівельних технологій обговорювалися питання щодо залучення абітурієнтів до спеціальності "Хімічні технології та інженерія" і підвищення кваліфікації студентів з метою їх подальшого працевлаштування. Було узгоджено включення до освітнього процесу для фахівців у галузі лакофарбової індустрії підготовчих програм у напрямку методів виготовлення та використання полімерних композицій у порошковому фарбуванні, обробки металевих виробів та конструкцій, а також хімічної підготовки поверхні перед нанесенням покриття.

ТОВ "Лаковер" створила та профінансувала проект спеціалізованої лабораторії декоративно-захисних порошкових лакофарбових матеріалів в Київському національному університеті будівництва і архітектури, який планується завершити до кінця грудня. Ця лабораторія створить можливість підвищити кваліфікацію студентів у даній галузі і розвивати їхні навички.

Однією з найважливіших тем співпраці між освітою та бізнесом стало обговорення питань про залучення абітурієнтів на спеціальність "Хімічні технології та інженерія". Як результат, було прийнято рішення про те, що підприємства, які потребують кваліфікованих працівників у сфері порошкового фарбування, можуть надсилати свої оголошення ТОВ "Лаковер", які будуть опубліковані на веб-сайті будівельно-технологічного факультету КНУБА (https://www.knuba.edu.ua/faculties/btf/). В подальшому студенти зможуть проходити навчально-виробничу та виробничу практику на підприємстві-заявнику і, можливо, отримувати пропозиції щодо працевлаштування.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 4

 • 4
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony