Реклама
Lacover2023

Варто знати

ДОПОМІЖНІ ПРОЦЕСИ

Новини

3 місяці тому  12.02.2024, ~ iryna   

Компанія AkzoNobel інвестує в технологію автоматизованого контролю покриттів з допомогою дронів. Нідерландська компанія придбала міноритарну частку в фірмі Donecle, чия технологія на основі дронів є центральним елементом нової послуги AkzoNobel, яка допоможе авіакомпаніям оптимізувати графіки заміни лакофарбового покриття та технічного обслуговування літаків у їх парку.

Технологія Donecle спочатку була розроблена для автоматизації та підвищення ефективності загального візуального огляду літака, включаючи виявлення та ідентифікацію ударів блискавки. Наразі вона також дозволяє виявляти дефекти лакофарбового покриття. Потім результати аналізуються, щоб визначити загальний стан покриття та визначити, коли може знадобитися нове перефарбування.

Патрік Бургіньон з AkzoNobel Automotive & Specialty Coatings каже, що інвестиція відображає стратегію компанії щодо використання найкращих у своєму класі технологій. За його словами, це відповідає нашим зобов’язанням розробляти нові та все більш інноваційні послуги та рішення, які допомагають клієнтам аерокосмічної галузі зменшити витрати, підвищити ефективність і підтримувати більш стійку діяльність.

У рамках рішення Aerofleet Coatings Management дрони літають над поверхнею літака, роблячи до тисячі фотографій у HD-якості. Потім вони аналізуються за допомогою спеціального алгоритму для виявлення проблем лакофарбового покриття.

Дрони здатні дістатися до частин літака швидше, ніж людина, а запатентована технологія лазерного позиціонування робить польоти повністю автоматизованими.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony