Реклама
Lacover2023

Варто знати

Події

Деревина

Новини

більше року тому  31.10.2022, ~ iryna   

Один з найбільших виробників лакофарбових матеріалів у світі оголосив про придбання групи Industria Chimica Adriatica (ICA), італійського виробника промислових ЛФМ для деревини.

Після придбання компанії ICA Group, яка спеціалізується на лакофарбових матеріалах для меблів, кухонь, ванних кімнат і підлоги, вона стане частиною операційного підрозділу Sherwin-Williams Performance Coatings Group. Як очікується, угода буде закрита до кінця цього року.

Група ICA, у якій працює близько 600 співробітників, продає свою продукцію по всьому світу та досягла у 2021 році обсягу продажів у понад 160 мільйонів євро. Як говорить Джон Г. Морікіс, президент і генеральний директор Sherwin-Williams: «Ця чудова компанія представить нашій групі інноваційні технології рідких фарб на основі води та розчинників, включаючи відзначену нагородами лінійку ультраматових захисних покриттів і розширений асортимент продуктів на водній основі БІО, виготовлених із переробленої сировини. На додаток до цих експертних технічних знань, ICA також має чудові відносини з міжнародними та місцевими клієнтами».

Президент Шервін-Вільямс додає, що об’єднання двох підприємств прискорить зростання в регіоні та за його межами. Американський концерн радий вітати у своїй родині співробітників ICA Group, які за останні 50 років побудували динамічну компанію.

Група ICA має виробничі потужності в Італії та Польщі, які також будуть передані Sherwin-Williams. Предметом угоди також є частки ICA в спільному підприємстві, що працює в Індії - ICA Pidilite.

Як заявляє керівництво ICA Group, весь нинішній склад правління буде буде продовжено роботу в рамках структури, що називається ICA Innovation Camp, куди входять ICA Lab - лабораторія досліджень та розробок, LifeLab - творчий та технологічний центр для обслуговування клієнтів, ICA Academy - акредитована професійна навчальна структура, та Performance Lab - акредитована лабораторія хіміко-фізичних випробувань.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony