Реклама
Lacover2023

Варто знати

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

2 місяці тому  19.02.2024, ~ iryna   

KANSAI HELIOS придбає у GREBE Holding бізнес промислових покриттів останньої – компанію WEILBURGER Coatings. WEILBURGER Coatings складається з підприємств WEILBURGER Coatings GmbH у Вайльбурзі (Німеччина) та WEILBURGER Asia Limited у Гонконгу (Китай), які після виконання умов угоди увійдуть до складу KANSAI HELIOS.

Компанія WEILBURGER Coatings є відомим виробником промислових ЛФМ, особливо у галузі антипригарних, високотемпературних, залізничних та інших спеціальних промислових покриттів. Вона була заснована в 1900 році в своїй нинішній штаб-квартирі у Вайльбурзі та має дочірні компанії у Німеччині, Італії, Франції, Туреччині, США, Бразилії, Індії та Китаї. Ця консолідація є важливим кроком для подальшого зміцнення ринкових позицій KANSAI HELIOS у різних сегментах промислових покриттів і розширення її географічної присутності на міжнародному рівні.

WEILBURGER Coatings — це сімейна група компаній з більш ніж 120-річними  традиціями. Маючи близько 600 співробітників на 7 виробничих майданчиках і кілька торгових представництв, компанія досягла глобального успіху і створила такі бренди як GREBLON®, senorail® і senotherm®. З оборотом близько 150 мільйонів євро компанія WEILBURGER Coatings відома своїми  видатними досягненнями в галузі антипригарних, високотемпературних, залізничних і спеціальних покриттів.

KANSAI HELIOS, як частина KANSAI PAINT, входить до числа найбільших гравців світового лакофарбового ринку. Високі стандарти, широке ноу-хау, пристрасть до інновацій і прагнення до постійного вдосконалення формують середовище, де народжуються передові покриття KANSAI HELIOS. Озираючись на більш ніж 170-річну історію та традиції, компанія сьогодні розробляє, виробляє та постачає промислові покриття, хімічні речовини для очищення, матеріали для склеювання та герметизації, високоякісні смоли, архітектурні фарби та ремонтні лакофарбові покриття по всій Європі та за її межами.

Сегмент промислових покриттів з усіма його підсегментами є важливою складовою KANSAI HELIOS. Придбання WEILBURGER Coatings дозволить KANSAI HELIOS значно розширити свою стратегічну позицію як системного постачальника та виробника промислових покриттів, а також отримати додатковий досвід, канали дистрибуції, виробничі та складські потужності.

Бастіан Краусс, виконавчий віце-президент і виконавчий директор KANSAI HELIOS Group: «Цей стратегічний крок є свідченням нашої відданості інноваціям і зростанню, а також поєднання спільних цінностей і прагнення до досконалості. Придбання WEILBURGER Coatings приносить з собою широкі ноу-хау, розширення виробничих потужностей і команду експертів, що ще більше зміцнює нашу позицію як лідера галузі. Крім того, інтеграція дає нам доступ до розширеної мережі каналів збуту та відкриває нові шляхи охоплення клієнтів. Ця подія підкреслює наше прагнення надавати виняткову цінність нашим партнерам і знаменує собою значний крок вперед на нашому шляху до сталого зростання та успіху».

Генеральний директор WEILBURGER Coatings, пан Франк Глесер: «Входження до складу KANSAI HELIOS стане ідеальним стратегічним рішенням для компанії WEILBURGER. Маючи довгу та успішну історію розвитку протягом понад 120 років і будучи добре відомим як інноваційний та надійний постачальник покриттів у всьому світі, це рішення запропонує захоплюючу синергетичну цінність, зберігаючи нашу ідентичність.

Ми дуже натхненні та впевнені, що прийняли правильне та надійне рішення для подальшого успіху, а об’єднання з великою корпоративною групою прискорить наші цілі зростання, забезпечуючи ще більшу цінність для наших клієнтів».

KANSAI HELIOS
KANSAI HELIOS, частина KANSAI PAINT, є європейською групою з виробництва лакофарбових матеріалів з головним офісом у Відні (Австрія), і розгалуженою мережею виробництва та продажів по всій Європі та за її межами. Група компаній пропонує широкий спектр високоякісних та інноваційних продуктових рішень і систем, включаючи фарби та покриття, синтетичні смоли, клеї та інші хімічні продукти – для різних галузей промисловості, промислових і побутових споживачів. KANSAI PAINT є одним із провідних світових виробників лакофарбових матеріалів.

WEILBURGER Coatings
Компанія WEILBURGER розробляє та виробляє інноваційні та стійкі лакофарбові системи та рішення, які забезпечують захист, функціональність та дизайн, будь то високоякісні антипригарні покриття для посуду, першокласні покриття для залізничного транспорту, термостійкі покриття для печі та барбекю, а також широкий асортимент спеціальних покриттів для різних застосувань у промисловій сфері. WEILBURGER створює свою продукцію з переконливою перевагою – від рецепту до рішення та успішних продуктів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony