Реклама
Lacover2023

Варто знати

Події

Новини

Події

більше року тому  22.08.2022, ~ iryna   

Група KANSAI HELIOS завершила процес купівлі німецького виробника лакофарбових покриттів Westdeutsche Farben GmbH (Wefa). Придбання охоплює всі активи, бізнес, бренди та співробітників, і створить нову компанію KANSAI HELIOS Wefa зі штаб-квартирою в Ессені.

«Це придбання є важливим кроком у стратегії зростання групи KANSAI HELIOS, яка посилить свою присутність у Німеччині», - заявив Дітмар Йост, керуючий директор групи KANSAI HELIOS. – «Група обслуговуватиме ринок як системний постачальник із об'єднаною силою двох виробничих одиниць, кожна з яких спеціалізується у своїй галузі: KANSAI HELIOS Germany GmbH у Бухгольц-Мендті та нова компанія KANSAI HELIOS Wefa в Ессені.

Придбання дозволить компанії зміцнити свої позиції в європейській залізничній промисловості та сегменті ACE, а також в інших галузях промислових покриттів завдяки багаторічному досвіду Wefa у сфері лакофарбових покриттів на водній основі.

 Роберт Скрамм, власник Wefa, також стане одним із нових керуючих директорів KANSAI HELIOS Wefa: «Цей крок є важливою віхою в майже 100-річній історії Wefa», — каже він. – «Створений як сімейний бізнес, бренд Wefa належить до найкращих європейських марок ЛФМ. Як новий член KANSAI HELIOS ми отримаємо додатковий досвід і ноу-хау. Це безпрограшний варіант для Wefa і навпаки, оскільки наші спеціалізовані покриття доповнюють асортимент KANSAI HELIOS і забезпечують найвищу якість продуктів для широкого спектру застосувань, особливо в залізничній промисловості.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony