Реклама
Lacover2023

Порошкові фарби

Варто знати

Події

Новини

Події

більше року тому  15.12.2022, ~ iryna   

KANSAI HELIOS підписала угоду про придбання CWS Lackfabrik GmbH, виробника порошкових і рідких фарб, а також синтетичних смол, розташованого в Дюрені (Німеччина). Після виконання умов угоди компанія стане новим власником CWS та її дочірніх компаній у Німеччині, США, Данії та Польщі. Ця угода дозволить KANSAI HELIOS розширити свою присутність на європейському ринку порошкових фарб.

KANSAI HELIOS розробляє, виробляє та продає рішення в області промислових покриттів, високоякісних смол, архітектурних фарб і авторемонтних покриттів. Завдяки цій угоді компанія значно розширює свої стратегічні позиції в сегменті порошкових фарб, отримуючи додаткові ноу-хау та канали дистрибуції, а також збільшуючи виробничі та складські потужності, що ще більше зміцнить її присутність у Європі.

«Це придбання є для нас важливою віхою», — сказав Бастіан Краусс, виконавчий директор групи KANSAI HELIOS. - «Завдяки CWS ми знайшли ідеальне доповнення та розширення нашого власного досвіду щодо порошкових покриттів і синтетичних смол, а також нашого існуючого бізнесу з рідких покриттів, що зміцнює нашу стратегію системного постачальника, оскільки ми поділяємо не лише ту саму філософію, але й однакові цінності».

Заснована в 1864 році, CWS є сімейною компанією з приблизно 250 співробітниками, які спеціалізуються на розробці, виробництві та маркетингу технічно складних і ексклюзивних порошкових покриттів, з оборотом близько 100 мільйонів євро та обсягом виробництва близько 18 000 тонн порошкових фарб.

 «CWS перетворилася на сильну та стабільну компанію, яка стала відомою далеко за межами Німеччини», – додав Ганс-Гельмут Шмідт, генеральний директор CWS Lackfabrik GmbH. – «Ми на шляху до успіху, і компанія перебуває у найкращій формі з точки зору доходів, прибутків, потенціалу зростання та частки ринку. Але ми все ще є середньою компанією без переваг великої корпоративної групи в ринковому середовищі, яке стає все більш вимогливим до малих і середніх компаній. Продаж моєї компанії є чудовою можливістю для довгострокового зростання CWS, а також для KANSAI HELIOS».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony