Реклама
Lacover2023

Варто знати

Інше

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

24 днів тому  24.05.2024, ~ iryna   

Група KANSAI HELIOS працює в Україні з 2016 року на своєму підприємстві ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА». Лакофарбовий завод, розташований у Черкасах, спеціалізується на виробництві високоякісних промислових та архітектурних покриттів і налічує близько 100 відданих своїй справі співробітників. Незважаючи на те, що місто Черкаси знаходиться на відносно безпечній відстані від лінії фронту, ракетні обстріли залишаються постійною загрозою. Усвідомлюючи потенційну небезпеку, Група KANSAI HELIOS  вживає профілактичних заходів для захисту своїх співробітників і місцевої громади.

Підтримання безпеки в умовах невизначеності
Збудований на території заводу в 1979 році як укриття цивільної оборони, підземний бункер, з роками занепадав через періодичне затоплення та корозію його металевих елементів. Усвідомлюючи невідкладність ситуації, КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА профінансувала проект комплексної реконструкції, щоб перетворити сховище на надійне протирадіаційне укриття, здатне захистити від радіоактивного забруднення та звичайних бойових дій.

Відремонтоване підземне сховище площею 245 квадратних метрів може вмістити до 100 осіб безперервно протягом двох днів. Тепер воно забезпечує надійний захист і відповідає суворим екологічним стандартам і вимогам безпеки. Проект реконструкції передбачив основні етапи робіт:

 • Дренаж і водонепроникність: потребувалося вирішити питання дренажу ґрунтових вод і гідроізоляції, щоб запобігти майбутнім підтопленням.
 • Заміна металевих елементів, що зазнали корозії: замінено пошкоджені металеві елементи, включаючи сходи та герметичні двері.
 • Забезпечення структурної цілісності: залізобетонні стіни, колони та цегляні перегородки були перевірені та підтверджені як структурно надійні.
 • Реконструкція систем вентиляції, електропостачання, водопостачання та опалення з можливістю автономного функціонування.
 • Створення комфортних умов перебування людей під час повітряних тривог.

                                                                                                                                                                                                                 Відданість суспільству – це послання надії
Незважаючи на те, що сховище створено для пріоритету безпеки співробітників КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА, воно також втілює соціальну відповідальність компанії перед черкаською громадою. У випадку надзвичайної ситуації чи тривоги, до сховища є вільний доступ для всіх, хто перебуває поблизу і потребує прихистку. Надаючи цей притулок, КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА посилює свою відданість добробуту як своїх співробітників, так і місцевої громади.

Оновлене сховище символізує стійкість Групи KANSAI HELIOS, єдність і непохитну відданість безпеці та здоров’ю. Сподіваємося, що притулок ніколи не знадобиться, але його наявність надає впевненості та відчуття безпеки всім співробітникам і сусідам, підвищує мотивацію та моральний дух працівників. Незважаючи на виклики, пов’язані з війною, КАНСАЙ ХЕЛІОС УКРАЇНА продовжує жити та працювати за своїми цінностями, створюючи безпечне середовище та додаючи позитивного внеску в громаду.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony