Реклама
Lacover2023

Інтерв'ю

ІНТЕРВ'Ю

test

більше року тому  19.02.2019, ~ Redaktor 1   

14 - 15 листопада в Черкасах компанія «Аврора» провела семінар на тему: "Промислові покриття: підготовка поверхні, технології нанесення, обладнання. Сучасні тенденції ринку". Наш журналіст мав змогу поспілкуватися з Романом Преловшеком щодо специфіки роботи Helios Group в Україні, планів та перспектив компанії.

- Пане Романе, розкажіть, будь ласка, про мету семінару.

Helios Group працює в Україні вже тривалий час. А з 2008 року компанія "Аврора" є членом групи Helios. Наша мета – збільшити свою частку на ринку. Але, на жаль, на українському ринку на сьогоднішній день не вистачає активності. Компаніямта підприємствам потрібно більше інформації про наші матеріали, про наші можливості. І звичайно за 4 роки, працюючи у лакофарбовій промисловості, ми помітили, що дуже важливо, щоб інформація на семінарах подавалася з науковим підґрунтям. Щоб люди з наукової точки зору розуміли як обирати матеріали, які їхні переваги, які особливості використання. Таких маркетингових заходів, на жаль, було мало. Тож у нас в пріоритеті знання та вміння.
 

- Кілька слів про компанію та продукцію Helios.

В цьому році компанії Helios виповнилося 90 років. ЇЇ розвиток почався 1918 році з маленького заводу в Словенії. А вже у 90-х роках Helios викупив заводи на території колишньої Югославії – це "Color", "Belinka". Так ми почали розширювати свої межі. В 2008 році Helios придбав український лакофарбовий завод "Аврора". Під час фінансової кризи деякі виробники ЛФМ збанкрутували, їхні акції потрапили до банків, а банки в свою чергу продали їх нашому холдингу. Всі ці компанії з часом об’єднались з Helios Group, яка в 2017 ввійшла у склад японського концерну Kansai Paint.

На сьогоднішній день компанія Helios має в асортименті широкий спектр лакофарбової продукції: від матеріалів для фарбування деревини до порошкових фарб для металу. Це індустріальні і будівельні фарби, декоративні, авторемонтні фарби, матеріали для автомобільної промисловості, антикорозійні покриття. Велика перевага Helios в порівнянні з іншими виробниками – власне виробництво синтетичних смол. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені в якості нашого продукту від початку технологічного процесу до його завершення, від полімеру до самої фарби. Хочу додати, що всі матеріали Helios перевіряються в наших спеціальних лабораторіях, яким немає аналогів у світі. Вони знаходяться в Словенії та в Kansai Paint в Японії.
 

- Пане Романе, з якими компаніями співпрацює Helios Group?

Я особисто опікуюся напрямком, пов’язаним з матеріалами для фарбування металевих поверхонь. І можу сказати, що ми маємо потужну співпрацю з європейськими компаніями, пов’язаними із залізницею. Європейські залізничники користуються нашими послугами з ремонту та фарбування потягів. Також ми взаємодіємо з аграрними компаніями по фарбуванню сільськогосподарської техніки. В галузі промислових фарб ми співпрацюємо з великою австрійською компанією CONTAINEX, яка має 5 заводів і спеціалізується на виробництві контейнерів.

Щодо України – нашими партнерами є Черкаський автобусний завод, Білоцерківський машинобудівний завод, Херсонські вагонобудівний завод та вагоноремонтні підприємства. Також ми плідно співпрацюємо з українськими виробниками металоконструкцій та компаніями, які спеціалізуються на офісній та побутовій техніці. Отже, спектр партнерів Helios Group - досить широкий. Наша продукція розрахована переважно на великі промислові підприємства, але ми із задоволенням працюємо і з спеціалістами вузького напрямку.

- Розкажіть, будь ласка, про асортимент продуктів для фарбування металу від Helios, яку Ви представили на семінарі.

Ми пропонуємо багато продуктів для фарбування металу, в тому числі порошкові фарби, які використовуються для комерційного та вантажного транспорту, вантажних та пасажирських вагонів, локомотивів та автобусів. Helios постачає фарби для побутової техніки і для покриття запчастин для будь-якого обладнання. Наприклад в Білорусі компанія "Атлант", яка займається виробництвом холодильників, фарбує нашими матеріалами. Також ми виробляємо антикорозійні матеріали, фарби для нафтової промисловості, зокрема покриття для нафтових резервуарів. Тож в презентації йшлося про матеріали, обладнання та можливості фарбування металу у вищезгаданих галузях.

- Пане Романе, що ви можете сказати про Helios Group на ринку України і перспективи розвитку?

З того часу, як "Аврора" стала членом групи Helios Group, наша компанія почала вкладати в підприємство не тільки кошти, але й нові технології. Наразі ми впроваджуємо технології виробництва поліуретанових та епоксидних матеріалів. Люди отримують нові навички та знання. Якщо ми інвестуємо, то бачимо в цьому майбутнє та перспективи. Наша материнська компанія Kansai Paint надає доступ до усіх технологій катафорезного грунту. Це важливо, адже для підприємства відкриваються двері до нових знань та перспектив. Такі матеріали більш ніде не виробляються і це абсолютно нова сходинка в розвитку ринку лакофарбової промисловості України.

В цьому році ми вперше набрали нові кадри - нових технологів, які будуть займатися продажами. В компанії Helios впевнені, що надзвичайно важливим є не тільки продажі, але й підтримка клієнта. Тож в Україні почався новий етап активного розвитку лакофарбової промисловості.

- Пане Романе, яким чином Helios Group планує розширювати свою діяльність в Україні?

Україна в цьому плані дуже цікава держава, адже тут існує безліч галузей промисловості. В найближчому майбутньому ми плануємо відкрити Інформаційно-дистриб’юторський центр в Києві. Для такого міста та держави має постійно працювати центр, в якому можна дізнатися про нові технології та матеріали, і найголовніше – отримати допомогу та супроводження клієнта.

- Пане Романе, дайте будь ласка, кілька порад молодим компаніям, які планують впровадити фарбування у себе на виробництві.

На сьогоднішній день компанії, які почали розвивати свій бізнес, мають акцентувати увагу на якості. Зауважу, що на своїх помилках вчитися важко і затратно. Тож наші спеціалісти можуть допомагати компаніям своїми знаннями та досвідом, який не поступається світовому рівню та стандартам. Ми надаємо повний спектр обладнання та матеріалів. Можемо показати та навчити, як пофарбувати вироби так, щоб за якістю вони не поступалися німецьким, австрійським, французьким чи польським. До того ж, щодо майбутньої співпраці, важливо, що наш концерн має представництва майже в кожній європейській країні.

- І останнє питання: з Вашого власного досвіду - як конкурувати та досягти успіху у своїй справі?

Бути впевненим у власному професіоналізмі та в продукції, яка виготовляється та реалізується. Важливо розуміти процеси виробництва, а також специфіку роботи людей, які на ньому працюють. Ніколи не зупинятися на досягнутому і постійно розвиватися у своїй галузі. В іншому випадку – за вас це зроблять конкуренти.

ООО «Лакокрасочный завод «Аврора»
Член Группы KANSAI PAINT.

18030, Украина, г. Черкассы,
ул. Стройиндустрии, 3
T: +380 472712881
F: +380 472710471
helios.ck.ua

Статтю підготувала
Анастасія Погоріла
 

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony