Реклама
Lacover2023

тема місяця

Варто знати

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

Новини

більше року тому  14.01.2023, ~ iryna   

Українська ТМ BAYRIS — презентує лінійку продуктів для інтер'єру приміщення “INTERIOR PAINTS”! В цю серію ввійшли дві новинки та два добре відомі на ринку продукти, але з оновленим дизайном.  

Новинки!

Шпаклівка акрилова фінішна “MASTER PUTZ”

Призначення:
Готова до використання шпаклівка, призначена для підготовки ідеально гладких стін та стель всередині приміщень на бетонних, цементних, цементно-вапняних, гіпсових та гіпсокартонних основах, перед фарбуванням або клеєнням шпалер.

Особливі властивості:

 • Еластична;
 • Робить стіни ідеально гладкими;
 • Легко наноситься та шліфується;
 • Паропроникна;
 • Ідеальна для ручного та машинного нанесення;
 • Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

Підготовка основи:
Перш ніж почати роботу, переконайтеся, що основа під шпаклювання міцна, очищена від бруду або пилу та знежирена. Основи, які мають високу та слабку поглинальну здатність перед шпаклюванням слід зміцнити ґрунтовкою “Profi Grunt” від ТМ Bayris, відповідно до інструкції.

Підготовка виробу:
Перед використанням масу слід ретельно перемішати низькообертовим дрилем з кошиковою мішалкою, щоб не допустити заповітрення.

При шпаклюванні вручну:
Застосовувати у готовому (торговельному) вигляді. У разі загустіння виробу через високу температуру повітря під час роботи або високої поглинальної здатності основи, виріб потрібно розбавити, додаючи до 3% чистої води.

При машинному шпаклюванні:
В залежності від обладнання, яке використовується в роботі, потрібно розбавити, додавши до 5% чистої води.

Нанесення:
Процес шпаклювання слід проводити за температури основи і навколишнього середовища вище +10°С. За один раз наносити шар товщиною 1-3 мм. Наступні шари наносити після затвердіння попереднього шару. Час висихання одного шару 1 мм (при температурі +20°С та відносній вологості 65%) — приблизно 4 год. Суху поверхню відшліфувати наждачним папером або сіткою, очистити від пилу, заґрунтувати та пофарбувати. Рекомендована градація абразивного матеріалу — 150. Панелі покриті емалями перед шпаклювання потрібно пошкурити наждачним папером для створення адгезії. Рекомендована градація абразивного матеріалу — 80-100. Не використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Витрата: 1 м² з 1 кг на 1 шар (при товщині шару в 1 мм, в залежності від основи)
Кількість нанесень: 3 шари
Час висихання: 4 год для кожного шару
Фасування: 5 кг, 17 кг

Фарба інтер'єрна латексна “LUXLATEX”

Призначення:
Для декоративного фарбування стін та стель всередині приміщень із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсокартонних плит, дерев'яних та деревопохідних матеріалів, а також для шпалер, призначених для фарбування.

Особливі властивості:

 • Стійка до миття;  
 • Не залишає смуг на поверхні;
 • Відмінна покривна здатність;
 • Легко наноситься;
 • Дозволяє стінам “дихати”;
 • Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

Витрата: 8-10 м² при одношаровому нанесенні, в залежності від основи та способу нанесення  
Кількість нанесень: 1-2 шари
Час висихання: 2-4 год для кожного шару
Ступінь блиску: матовий
Стійкість до мокрого стирання: 2 клас
Покривна здатність: 1 клас при витраті 5,5 м²/л
Фасування: 4,2 кг, 14 кг

Продукти з оновленим зовнішнім виглядом!

Фарба інтер'єрна акрилова “ACRYL EKO”

Призначення:
Для декоративного фарбування стін та стель всередині приміщень із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсокартонних плит, дерев'яних та деревопохідних матеріалів.

Особливі властивості:

 • Стійка до стирання;
 • Відмінний розхід;
 • Відмінна покривна здатність;
 • Паропроникне покриття;
 • Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

Витрата: 7-9 м² при одношаровому нанесенні, в залежності від основи та способу нанесення  
Кількість нанесень: 2 шари
Час висихання: 3 год для кожного шару
Ступінь блиску: матовий
Стійкість до мокрого стирання: 5 клас
Покривна здатність: 2 клас при витраті 6,5 м²/л
Фасування: 4,2 кг, 14 кг

Фарба інтер'єрна латексна “MATTLATEX”

Призначення:
Для декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсокартонних плит, дерев'яних та деревопохідних матеріалів, а також для шпалер, призначених для фарбування.

Особливі властивості:

 • Стійка до мокрого стирання;
 • Відмінний розхід;
 • Відмінна покривна здатність;
 • Не розбризкується при нанесенні;
 • Паропроникне покриття;
 • Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

Витрата: 7-8 м² при одношаровому нанесенні, в залежності від основи та способу нанесення  
Кількість нанесень: 1-2 шари
Час висихання: 2-4 год для кожного шару
Ступінь блиску: матовий
Стійкість до мокрого стирання: 3 клас
Покривна здатність: 1 клас при витраті 6 м²/л
Фасування: 4,2 кг, 14 кг

Технічна інформація про використання фарб “LUXLATEX”, “ACRYL EKO” та  “MATTLATEX”.

Спосіб застосування:
Підготовка основи — поверхня, призначена для фарбування, повинна бути міцною, сухою, без пилу та жирних плям. Свіжі цементно-вапняні штукатурки слід фарбувати через 3-4 тижні від їх нанесення, гіпсові штукатурки — через 2 тижні. Старі покриття з клейових або вапняних фарб, що погано тримаються поверхні, слід усунути. Покриття пофарбовані емульсійними фарбами, що добре тримаються поверхні, вимити водою з миючими засобами, сполоснути чистою водою та висушити. Нерівності та тріщини слід вирівняти шпаклівкою. Місця уражені грибками потрібно очистити засобом “Bio Stop” ТМ Bayris, відповідно до інструкції. Основи з великою поглинаючою властивістю та крихкими поверхнями заґрунтувати продуктом “Profi Grunt” від ТМ Bayris, відповідно до інструкції. Флізелінові та скловолокнисті шпалери фарбувати фарбою або дотримуватися інших рекомендацій їхнього виробника.

Колорування:
Фарба білого кольору є готовою до використання. Фарбу можна тонувати на колорувальному обладнанні за системою Bayris System, а також вручну за допомогою барвників.

Фарбування “LUXLATEX” та “MATTLATEX”:
Для фарбування однієї площини слід підготувати достатню кількість фарби. Під час колорування фарби різних виробничих партій або різного розміру упаковок, слід перемішувати разом. Фарбу ретельно перемішати і наносити валиком, пензлем або у вигляді розпилення у 1-2 шари з інтервалом у 2-4 години. Не слід додавати вапно або змішувати з емульсійними фарбами іншого типу. Малярні роботи виконувати при температурі поверхні і навколишнього середовища вище +10°С. Покриття досягає повної стійкості до миття через 28 днів після закінчення малярних робіт. Інструменти вимити водою. У процесі малярних робіт та після їх закінчення, слід провітрити приміщення до повного зникнення запаху.

Фарбування “ACRYL EKO”:
Фарбу розмішати, наносити пензлем, валиком або шляхом розпилення — 2 шари з інтервалом мінімум 3 години. Фарбу слід наносити нерозбавленою. При потребі, можливе розведення водою до робочої в'язкості, але не більше 10%. Фарбувати всередині приміщень за температури навколишнього середовища й основи від +10°С до +30°С. Під час робіт та після їх закінчення, приміщення потрібно провітрювати до зникнення запаху. Продукт зберігати у місцях, недоступних для дітей. Зберігати та складати у щільно закритих упаковках. Берегти від морозу та сонячних променів.

Догляд за пофарбованою поверхнею для “LUXLATEX”, “ACRYL EKO”  та  “MATTLATEX”:

За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей у повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, поки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищувати за допомогою води або теплого мильного розчину, використовуючи м'яку губку або ганчірку. Уникайте використання щітки із жорсткою щетиною, оскільки сильне тертя в процесі миття може призвести до появи на пофарбованій поверхні глянцевого блиску.

Серія продуктів вже доступна для споживачів у роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на сайті:“BudBox”.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 14

 • 14
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (2)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
 • ~ Ремонт під ключ ІФ 2 більше року тому Дуже якісні фарби, без сумнівів можу сказати, що вони найкращі на ринку у своєму ціновому сегменті. Залишився задоволений розходом, покривною здатністю, не полосить, легко наноситься, не розбризкується. Рекомендую!!!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Петро 1 більше року тому Шпаклівка - топчик, пробував нею працювати.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony