Реклама
Lacover2023

Порошкові фарби

Варто знати

Новини

6 місяців тому  19.11.2023, ~ iryna   

Порошкова фарба володіє безліччю корисних застосувань — це не лише шар на поверхні металу для захисту від корозії. Хоч антикорозійні характеристики надзвичайно важливі та економлять мільйони доларів щороку, порошкові матеріали надають металевим предметам затишку, наповнюють простір довкола нас яскравими кольорами та роблять його безпечним. Команда «Лаковер» прагне, аби покупці були обізнані про те, на що здатен наш продукт, щоби вони могли виробляти цікаві та потрібні товари на ринку!

Особливості

Основною властивістю флуоресцентних порошкових фарб є здатність світитися. На перший погляд це буде звичайна полімерна плівка, без жодної різниці із звичайними покриттями. В суто практичному плані, вона справді мало відрізняється — так само ефективно захищає проти іржі, має високу адгезію, витривала до пошкоджень.

Сяяти в темряві фарбу змушує спеціальна добавка, яка не впливає на якість порошкового матеріалу. Виробник може застосовувати різні люмінесцентні речовини, однак усі будуть цілком безпечними — явище люмінесценції зустрічається в природі серед комах, рослин та грибів.

Функції

Вам можливо здається зайвим світіння, проте така особливість зробить кімнату, підвал чи сходовий майданчик безпечними. Всюди, де обмежений доступ до освітлювальних приладів, ці фарбувальні порошки стануть корисними. Лампи в приміщеннях, якими не користуються часто, можуть бути несправними. Перила сходів, пороги або вимикачі, що світяться в темряві, зроблять їх безпечнішими та зручними у користуванні.

Проблеми з електропостачанням стають ще однією неприємною обставиною - пережити її допоможе флуоресцентний порошковий матеріал.

Загальна безпека дуже важлива для компанії «Lacover» — тісно співпрацюємо зі своїми клієнтами, допомагаємо їм проводити аудити, доносимо інформацію про техніку безпеки на виробництві. Ми раді допомагати створювати вироби, які привносять в середовище навколо всіх нас безпеку. Для більш детальної інформації дзвоніть за телефоном +38 (067) 536 53 64. На постійних клієнтів очікують гнучкі ціни!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony