Реклама
Lacover2023

Варто знати

Події

Новини

Події

більше року тому  08.11.2022, ~ iryna   

Flacks Group, глобальна інвестиційна компанія, що розташована в США, придбала компанію Kelly-Moore Paint Company, провідного виробника ЛФМ та роздрібного продавця лакофарбових покриттів преміум-класу.

Заснована в Сан-Карлосі, штат Каліфорнія, у 1946 році, Kelly-Moore є однією з найбільших незалежних лакофарбових компаній в США з річними продажами понад 400 мільйонів доларів та понад 1200 співробітниками. Продаж готової продукції компанії здійснюється у власних 157 роздрібних магазинах і через мережу авторизованих роздрібних продавців по всій Північній Америці.

Kelly-Moore Paints виробляє технологічні ЛФМ преміум класу на своїх виробничих потужностях у Герсті, штат Техас. Компанія продає 90 відсотків своєї продукції професійним підрядникам  та іншим фахівцям у сфері торгівлі.

Придбання Kelly-Moore Paints є частиною багатоетапного інвестиційного проекту Flacks Group щодо промислових компаній із сильним виробничим досвідом і глобальною дистрибуцією. В поєднанні з компанією Pleuger Industries, що базується в Німеччині, ця купівля створює промислову вертикаль Flacks Group, що дозволить досягти 1 млрд продажів у найближчі два-три роки.

Flacks Group інвестує у виробничі компанії, які володіють добре відомими брендами, але які часто не є інвестиційно привабливими з різних причин. Там де інші інвестори пропускають можливість, Flacks Group бачить цінність і працює з компаніями, щоб знайти найкращий спосіб просувати свій бізнес вперед. Команда Flacks Group залишається відкритою для трансакцій у всьому світі, якщо вони здатні покращити  поточну синергетичну платформу компаній, які зараз є в її портфоліо.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony