Реклама
Lacover2023

Варто знати

Новини

5 місяців тому  04.12.2023, ~ iryna   

Системи ADAS (англ. Advanced driver-assistance systems - удосконалені системи допомоги водію) поступово стають стандартом в автомобільній промисловості. Однак деякі фарби можуть заважати їх роботі. Один із світових виробників ЛФМ нещодавно додав до свого асортименту рецептури, які відповідають вимогам цих систем.

Axalta Coating Systems додала до своїх глобальних баз даних ChromaWeb, Phoenix Cloud і Standowin iQ Cloud рецептури, які відповідають вимогам датчиків. У зв’язку зі зростанням популярності удосконалених систем допомоги водію (ADAS), відповідність лакофарбового покриття вимогам датчиків є важливим параметром.

Як пояснює Грегор Доердельманн, директор підрозділу Color Services Manager Refinish в регіоні EMEA компанії Refinish Axalta, лакофарбові шари можуть заважати сигналу, який випромінюється та приймається системами ADAS. Датчики радарів дуже чутливі до товщини та складу покриття, тому необхідно розробити рецептури, які не впливатимуть на роботу системи.

«Під час розробки рецептури ми можемо ідентифікувати та тестувати кольори, які можуть заважати роботі датчиків, наприклад ЛФМ із високим вмістом частинок алюмінію. Для кольорів, де втрати ефективності датчиків перевищують поріг, визначений виробником ОЕМ обладнання, ми можемо запропонувати колірну рецептуру, яка відповідає цим специфікаціям», - говорить Грегор Доердельманн

Завдяки розширенню  бази даних колірних рецептур для Cromax® Pro, Spies Hecker Permahyd Hi-TEC і Standox Standoblue продуктами, сумісними з радарними датчиками, автомайстерні можуть виконувати ремонт лакофарбового покриття на автомобілях, обладнаних датчиками, не побоюючись можливих збоїв у роботі системі ADAS.

За словами виробника, автосервіси легко розпізнають ці рецептури завдяки спеціальному значку. Після вибору рецептури відображається повідомлення про дотримання вказівок OEM щодо ремонту та тестування системи ADAS перед введенням автомобіля в експлуатацію.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony