Реклама
Lacover2023

Варто знати

Події

Новини

ВИСТАВКИ

Події

більше року тому  27.05.2021, ~ iryna   

Влада Баварії вирішила послабити обмеження у зв'язку з пандемією COVID-19, також оголосивши про можливість відновити проведення виставок. Це означає, що цьогорічну виставку європейських лакофарбових покриттів можна буде провести у традиційній, стаціонарній формі.

European Coatings Show щорічно проводиться в Нюрнберзі, що у федеральній землі Баварії. Місцева влада оголосила, що якщо ситуація з пандемією успішно розвиватиметься, можна буде відновити діяльність ярмарку до 1 вересня цього року.

Реальна перспектива зустрічі
Це чудова новина для організаторів виставки European Coatings Show, оскільки цьогорічний захід заплановано на 14-16 вересня. Як говорить Аманда Бейер, директор з управління подіями Vincentz Network: «Сигнали, які ми отримуємо від галузі, чітко показують, наскільки важливим є ECS як місце зустрічі для лакофарбової промисловості. Ми дуже задоволені рішенням влади Баварії, яке дає нам реальну перспективу особистої зустрічі в Нюрнберзі.

Олександр Маттауш, виконавчий директор виставок NürnbergMesse, додає, що декларація, подана владою Баварії, є важливою і з іншої причини. Оголошення про послаблення обмежень дає більше часу для планування безпечного заходу для експонентів та відвідувачів.

Вже зареєстровано 500 експонентів
Триває підготовка до цьогорічної виставки європейських лакофарбових покриттів. Близько 500 експонентів вже зареєструвались на захід. У рамках виставки знову відбудеться Європейська конференція з нанесення покриттів, яка матиме цікаву супровідну програму.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony