Реклама
Lacover2023

Порошкові фарби

Варто знати

Інше

Події

Новини

Події

більше року тому  22.08.2022, ~ iryna   

Компанія Birla Carbon створила перший віртуальний виставковий зал, який представляє можливості своїх пігментів carbon black. Покупці можуть помилуватися ними на візуалізації автомобіля.

Один з провідних виробників пігменту carbon black вирішив представити свою продукцію з використанням віртуальної реальності (VR – англ. Virtual Reality). На прикладі віртуального автомобіля він показує, наскільки універсальним може бути пігмент з точки зору застосування.

«Увійшовши» в віртуальний зал, користувач може побачити, яку різницю має carbon black на різних частинах автомобіля. Як коментує Джон Девідсон, директор із продажу та маркетингу Birla Carbon: «За останні роки темпи змін навколо нас прискорилися. Цифрові інструменти були швидко адаптовані, що дозволяє нам вдосконалюватися в багатьох сферах. У рамках нашого власного інноваційного шляху ми побачили потребу полегшити людям доступ до інформації про carbon black в різноманітних сферах застосування.

Девідсон також підкреслює, що команда Birla Carbon наполегливо працює над інноваціями, які в рамках ланцюга поставок пропонують нові можливості у дусі сталого розвитку. Віртуальний виставковий зал є одним із таких заходів.

Віртуальний виставковий зал складається з шести категорій: гумотехнічні вироби (MRG), покриття, чорнила, спецпродукти, пластмаси та шини. Він доступний за адресою https://www.digitalshowroom.birlacarbon.com

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony