Реклама
Lacover2023

Мікроскопічні організми оточують нас усюди — у воді, на землі, в повітрі. Їх важко знищити, проте є така поверхня, на якій їм незатишно, а саме — вкрита антимікробною порошковою фарбою. Вона пригнічує розвиток усіх відомих мікробів.

Яким чином вдалось досягти такого ефекту?

Особливості складу

Антимікробні фарби володіють рядом важливих переваг. Мікроби гинуть на них постійно, немає перерв у процесі дезінфекції, відсутня постійна необхідність протирати предмети дезінфекуючими засобами.

Протимікробні порошки не утворюють складних текстур таких як муар або «крокодиляча шкіра», вигадливі візерунки яких можуть накопичувати вологу, що в свою чергу сприяє розмноженню хвороботворних організмів.

Порошкові лакофарбові матеріали серії «Antimicrobial cover» мають в складі спеціальні агенти, підібрані за технологією Biocote, котрі запобігають розмноженню мікробів на 99,9%. Такі домішки можна додавати до поліефірних, епоксидних та гібридних різновидів фарб. Антимікробні речовини містяться в самій матриці порошку, а не просто наносяться поверхово, тому підтримують захист на високому рівні протягом всього терміну служби продукту.

Тестування

Будучи клієнтами компанії «Biocote», «Лаковер» надіслав зразки своєї продукції лабораторії партнера для перевірки на відповідність технологічним вимогам. Тест показав: 99,75% всіх мікроорганізмів на тестовій пластині загинули впродовж доби. Навіть стійкі спори плісняви не вижили на нашій антимікробній порошковій фарбі. Тож рішення від «Біокот» продемонструвало на практиці свою вражаючу ефективність. Важливо зазначити: дослідження було неупередженим, адже ми зацікавлені залишатися лідером якості на ринку.

Протимікробні ЛФМ рекомендовано використовувати для виробів, якими користуватимуться в школах, лікарнях, дитячих садочках, офісах та поліклініках.

Дзвоніть за телефоном +38 (067) 536 53 64, щоб отримати більше інформації та зробити замовлення.

«Lacover» — це увага до деталей та надійний сервіс 24/7!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 3

 • 3
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony