Реклама
Lacover2023

Антибактеріальні лакофарбові матеріали широко застосовують у світі, особливо зараз, коли сучасний спосіб життя вимагає контактів з багатьма людьми, інстанціями, предметами. Тому до нього варто підготувати школи, дитячі садочки, лікарні, громадський транспорт та інші місця високої ймовірності зараження.

Види протимікробного порошкового покриття

Чіткої класифікації не існує, проте фарби різняться за базою та добавками. На стадії виготовлення, а точніше під час замішування в екструдері, до порошку домішують спеціальні додатки з іонами срібла, міді або цинку. Ці домішки належать до неорганічних сполук та чудово підходять для нанесення, адже витримують високі температури. Щоб затверднути, порошковій фарбі потрібно хоча б 180C, а то й більше. У полімеризованому покритті вони найбільш активні у вологу погоду — це час найактивнішого розмноження мікроорганізмів.

«Лаковер» виробляє фарбу із домішкою Biomaster 999 зі срібними іонами.

Додають речовини протимікробної дії до фарб на будь-якій смолі-основі — поліуретановій, епоксидній, поліефірній, епоксидно-поліефірній. Щоправда, у таких покриттів буде вища ціна за рахунок специфічних додатків, та за умов сьогодення воно того варте.

Вироби, які покривають антимікробними покриттями

Лавки в парку, ігрові майданчики, парти в школах, вікна та ліжка в лікарнях, обладнання поліклінік — усіма цими речами щодня користується величезна кількість людей, тому є сенс додати їм захисту від бактерій. Легко заразитися дитині, яка не дуже зважає на правила протиепідемічної безпеки чи бруд взагалі. До того ж звичайна гладенька полімерна плівка надзвичайно просто миється.

Виробництво продуктів харчування також потребує обережності — якщо інфекція потрапить до їжі, то постраждають тисячі. Тому лаки та фарби, що здатні вбивати мікроби критично важливі для виробників техніки для харчової промисловості. Те саме стосується ліків, косметичних засобів та безлічі інших галузей, які мають ризикові фактори.

Компанія «Lacover» завжди турбується про клієнтів. Потурбуйтеся про своїх споживачів й ви — замовляйте порошкові покриття за телефоном +38 (067) 536 53 64. Проста увага до інфекційних небезпек вбереже багато життів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony