Реклама
Lacover2023

Варто знати

Новини

3 місяці тому  31.01.2024, ~ iryna   

Один із відомих американських виробників лакофарбових матеріалів оголосив про ліквідацію своєї діяльності. Кілька десятиліть компанія стикалася з фінансовими проблемами, які не зміг вирішити навіть новий власник.

Після понад 80 років роботи американська компанія Kelly-Moore Paint Company - один з найбільших виробників лакофарбових матеріалів у світі - призупинила свою діяльність і почала процес ліквідації. Інформація була надана через кілька днів після того, як було звільнено близько 700 співробітників і призупинено роботу заводу в місті Херст (Техас, США) з надією на відновлення повноцінної роботи.

Той факт, що компанія більше не в змозі фінансувати свою діяльність, є насамперед результатом відтоку грошових коштів, пов’язаного з юридичними врегулюваннями щодо використання азбесту та складними інвестиціями в ланцюжок поставок.

Коментує генеральний директор Kelly-Moore Чарльз Гассенхаймер: «Я дуже розчарований і засмучений таким поворотом подій, оскільки вся команда Kelly-Moore доклала багато зусиль для розробки подальших інновацій та реагування на потреби професійних фарбувальних компаній. З першого дня новий власник компанії намагався налагодити бізнес, якщо це було можливо. На жаль, яким би чудовим не був персонал, асортимент продукції та репутація Kelly-Moore, ми не змогли подолати величезні юридичні та фінансові перешкоди, що тяжіли над компанією протягом багатьох років.

Інвестиційна компанія Flacks Group придбала Kelly-Moore у жовтні 2022 року з надією врятувати компанію. Вона призначила Чарльза Гассенхаймера генеральним директором, доручивши йому розробку та реалізацію стратегії, спрямованої на поліпшення фінансового становища компанії. Елементи розробленої стратегії включали, серед іншого: перенесення штаб-квартири з Каліфорнії до Техасу, створення нових партнерств у ланцюжку поставок та вирішення великої кількості заяв щодо впливу азбесту.

До 1981 року Келлі-Мур використовувала азбест як інгредієнт у цементі та текстурних продуктах. Відтоді компанія зіткнулася з тисячами судових позовів, пов'язаних із ризиком для здоров’я, викликаним контактом з азбестом. За останні двадцять років виробник уже виплатив приблизно 600 мільйонів доларів відшкодувань, але, згідно з поточними оцінками, майбутні зобов'язання з цього приводу все ще становитимуть 170 мільйонів доларів. Тому подальша діяльність підприємства виявилася неможливою.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony