Реклама
Lacover2023

Варто знати

ДОПОМІЖНІ ПРОЦЕСИ

Новини

6 місяців тому  06.11.2023, ~ iryna   

KIA Motors для салону свого нового електричного позашляховика EV9 використовує біофарбу від AkzoNobel. Виробник електрокарів вперше вирішив застосувати такий тип внутрішнього покриття.

Для створення біофарби використано два види  біосмол, яку отримують з ріпакової олії та соснової живиці. Цю фарбу можна знайти на внутрішніх панелях дверних вимикачів EV9. AkzoNobel також постачає ЛФМ для інших елементів інтер’єру.

«Обидві компанії мають довгу історію створення все більш екологічних продуктів», — говорить Патрік Бургіньйон, директор підрозділу автомобільних і спеціальних покриттів AkzoNobel. — «Ми пишаємося тим, що допомогли KIA Motors досягти значного прориву у виробництві».

Фарба на біологічній основі, яка використовується в EV9, відповідає всім вимогам KIA Motors щодо хімічної та фізичної стійкості (наприклад, до сонцезахисного крему, освіжувача повітря, тепла та подряпин). Також на 100% досягнута відповідність кольоровій палітрі.

«KIA Motors висуває унікальні вимоги до покриття для EV9, і продуктивність нашого біологічного продукту відповідає всім потребам клієнтів», - продовжує Бургіньон. – «Це ще один приклад, що ми, як компанія, продовжуємо розвивати передову технологію покриттів, яка мінімізує вплив на навколишнє середовище без шкоди для якості».

AkzoNobel є надійним партнером KIA Motors протягом десяти років. Хоча нова угода стосується моделей EV9, вироблених у Південній Кореї, очікується, що вона буде також поширена на додаткові моделі електромобілів KIA Motors.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony