Реклама
Lacover2023

AkzoNobel представила перше в галузі архітектурне порошкове покриття, яке полімеризується при температурах до 150°C і водночас має сертифікат Qualicoat першого класу.

Затвердіння при температурах на 30 °C нижчих, ніж традиційні порошкові покриття, означає, що Interpon D1036 Low-E може допомогти клієнтам зменшити споживання енергії до 20%. Крім того, воно також твердне на 25% швидше, ніж звичайні порошкові фарби, дозволяючи фарбувати більше продуктів за менший час.

«Завдяки новому порошковому покриттю Interpon Low-E наші ділові партнери заощадять гроші без втрати якості та ефективності», – пояснює Катажина Капіца, менеджер з продажу архітектурних покриттів AkzoNobel. – «Ці покриття можуть полімеризуватися на 25% швидше, ніж звичайні порошкові фарби, зменшуючи як споживання енергії, так і викиди вуглекислого газу та значно покращуючи ефективність фарбувальної лінії. Прості у нанесенні, Interpon Low-E та Ultra Low Bake мають ті ж властивості нанесення, що й стандартні продукти, забезпечуючи якість, продуктивність, колір і стиль, які потрібні клієнтам. Це інновація, яка підтримує наше спільне прагнення до сталого розвитку в усьому ланцюжку створення вартості».

Референції в сфері сталого розвитку продукту підтверджуються його «Екологічною декларацією продукту» (EPD), тобто незалежно перевіреною оцінкою впливу продукту на навколишнє середовище протягом усього терміну служби.

«У часи, коли кожна компанія хоче зіграти свою роль у зниженні споживання енергії та прискоренні сталого розвитку, Interpon D1036 Low-E підтримає наших клієнтів у зниженні їхніх викидів вуглекислого газу, а також допоможе нам досягти нашої власної мети – 50% скорочення викидів вуглекислого газу у всьому ланцюжку створення вартості до 2030 року», - пояснює Джефф Джірак, директор підрозділу порошкових фарб. – «Ми пишаємося тим, що пропонуємо інноваційні рішення, щоб допомогти іншим у вирішенні деяких поширених проблем сталого розвитку та енергозбереження, з якими стикаються компанії, що займаються нанесенням покриттів. Це теж важливе завдання для нашої компанії».

Нова серія продуктів підходить для багатьох типів архітектурних будівельних конструкцій, всередині та зовні, від фасадів будівель і вікон до балюстрад і дверей – або для будь-якого застосування, де зазвичай використовується сертифікований архітектурний продукт. Його ключові характеристики включають чудовий рівень довговічності для захисту цілісності кольору та продуктивності.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony