Реклама
Lacover2023

Порошкові фарби

Варто знати

Події

Новини

Події

більше року тому  01.05.2023, ~ iryna   

AkzoNobel має намір ще більше зміцнити свої позиції в Китаї після досягнення угоди з Sherwin-Williams про придбання китайського бізнесу декоративних архітектурних покриттів. Завершення придбання, яке очікує на дозвіл регулятора, очікується в другій половині 2023 року.

Бізнес має річний дохід близько 100 мільйонів євро і в ньому працює близько 300 людей. Угода включає бренд Huarun, який має довгу історію та добре відомий у Китаї.

«Придбання китайського бізнесу декоративних покриттів у Sherwin-Williams допоможе нам реалізувати наші амбіції щодо зростання в географічних регіонах третього та п’ятого рівнів Китаю. Це плановане придбання є сильним стратегічним підходом, і наш поточний бізнес має найкращі можливості для розкриття повного потенціалу, пропонуючи тим самим нові можливості для співробітників і клієнтів», – сказав генеральний директор AkzoNobel Грег Пу-Гійом.

Коментуючи угоду, Марк Квок, директор декоративних покриттів у Північній Азії, каже: «Придбання цього бізнесу у Sherwin-Williams, і особливо їхнього відомого бренду декоративних фарб «Huarun», значно доповнить наш існуючий портфель продуктів Dulux, орієнтованих на преміум-клас. Це дасть нашим клієнтам доступ до більш різноманітної та потужнішої пропозиції. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати цих співробітників у сім’ї AkzoNobel China і в захваті від можливостей, яких ми можемо досягти разом».

Заплановане придбання є продовженням серії останніх придбань компанією AkzoNobel за останні роки, включаючи Titan Paints в Іспанії та Португалії, New Nautical Coatings у США, Grupo Orbis у Латинській Америці та, нещодавно, Lankwitzer Lackfabrik у Німеччині.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony