Реклама
Lacover2023

Цього року виповнюється 60 років з дня заснування компанії Kemichal. Вона була заснована в Італії в 1962 році як невеликий завод з виробництва фарб, розчинників і барвників для деревини. Сьогодні це динамічна компанія, відома в галузі обробки деревини далеко за межами Італії.

Kemichal — це італійський виробник високоякісних лакофарбових матеріалів для деревини та МДФ, які використовуються у професійній деревообробній, меблевій та столярній галузях. Це також місце, де десятиліття традицій і турботи про навколишнє середовище в поєднанні з сучасними технологіями сприяють створенню інноваційних лакофарбових продуктів, які забезпечують компанії високі позиції на ринку.

Протягом 60 років компанія здійснює виробництво та дистрибуцію в Італії та за кордоном, безпосередньо та через розгалужену дилерську мережу. Зручне розташування в мальовничій частині північної Італії, поблизу Венеції, дозволяє Kemichal бути функціональним логістичним центром для численних клієнтів, скорочує терміни виконання замовлень та оптимізує запаси.

Пропозиція компанії включає широкий асортимент водо- та органорозчинних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього використання, призначених як для невеликих столярних цехів, так і для великих виробників.

Висока якість лакофарбових матеріалів та ідеальна повторюваність рецептур забезпечується використанням відповідної сировини від світових лідерів хімічної промисловості, сучасного обладнання та участі у виробничому процесі висококваліфікованих спеціалістів. Підтвердженням є міжнародний сертифікат ISO 9001, який гарантує ефективну систему управління якістю, контроль сировини і готової продукції на кожному етапі виробництва.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony