Реклама
Lacover

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

11 місяців тому  18.02.2018, ~ Administrator   

10 питань, які потрібно задати перед купівлею станції рекуперації абразиву

Купівля пересувного сепаратора забруднень абразиву, який використовується для рекуперації абразиву в польових умовах, є серйозною справою. Вивчення переваг i недоліків конструкції головних компонентів сепаратора може полегшити цей процес. Якщо ви знаєте, про що потрібно запитати, то ви знаходитесь на правильному шляху, щоб прийняти вірне рішення, яке забезпечить успішну і прибуткову роботу. Десять нижче вказаних питань – це хороша вихідна точка, яка дозволить вам піти правильним шляхом.

1. Якого розміру і типу резервуар потрібно купувати?
Це питання виглядає дуже простим, але потрібно багато врахувати, якщо мова йде про розміщення резервуару для абразиву.

Потрібно розглянути ключові питання:

● Одиночні резервуари з одним виходом простіші в експлуатації, ніж великі і малі резервуари з двома виходами.
● Номінальний тиск в резервуарі повинен складати 150 psi (10,335 бар) або більше, щоб було безпечно працювати з компресорами з більшим тиском повітря
● Ніколи не вибирайте мембранні клапани! Ніколи! Вони сьогодні рідко використовуються, але потрібно завжди уточнювати, щоб бути впевненим. Звичайні клапани для дозування подачі абразиву, виготовлені з карбіду вольфраму забезпечують безпечну і точну подачу абразивного матеріалу.

Вибирайте резервуари, які накопичують і використовують найбільшу кількість абразивного матеріалу. В залежності від форми верхньої частини "робочий об’єм" може відрізнятися на 50 процентів або більше в порівнянні з резервуарами подібного розміру. Резервуари з випуклими верхом будуть мати коефіцієнт заповнення 90% або кращий, а це означає, що використовується 90% номінального об’єму резервуару. І навпаки, у випадку ввігнутої донизу верхньої частини втрачається 50 процентів або більше номінального об’єму резервуару.

(Щоб зрозуміти номінальний об’єм в категорії часу, 36-дюймовий (762 мм) резервуар з випуклим верхом може працювати протягом двох годин, в той час як 36- дюймовий (762 мм) резервуар в такій самій установці, але ввігнутою верхньою частиною – буде працювати на 30 хвилин менше в таких же умовах).

Конічні резервуари, якщо вони звужуються в точці виходу, забезпечують практично повне використання абразиву. Не вибирайте резервуари з пласким дном або конусом з 6-дюймовим (152,4 мм) пласким дном (з більш, ніж одним виходом на резервуар), у яких абразив залишатиметься на дні, i, скоріш за все, дозуючі клапани будуть закупорені грудками старого абразиву.

Вибирайте принаймні 1,5-дюймові (38,1 мм) і негабаритні повітряні шланги, тобто більшого діаметру, ніж шланги клапану повітря. Клапан нагнітаючого повітря також повинен бути відокремлений від клапану тиску резервуару.

2. Якого розміру потрібен бункер для абразивного матеріалу?
Подібно як і у випадку резервуарів для абразиву, корисний об’єм бункеру для абразивного матеріалу залежить від моделі установки. В залежності від того, як завантажується і розвантажується абразивний матеріал, подібні розмірами бункери можуть мати різний робочий об’єм.

В тих бункерах, які завантажуються посередині під впливом сили тяжіння, абразив утворює конічну гірку, і, в результаті, втрачається 50 процентів або більше заявленого об’єму через невикористаний простір. В той час як в системі з верхнім завантаженням, яка працює з допомогою повітря, абразив утворює воронку, що дозволяє використовувати 90 процентів або більше доступного об’єму резервуару.

Завжди краще мати бункер більшого об’єму i рекомендується зберігати 1 тону абразивного матеріалу з розрахунку на годину абразиво-струменевої обробки. Потрібно розрахувати фактичний об’єм в залежності від способу завантаження бункеру, щоб бути впевненим, що він відповідає вашим вимогам до кількості абразивного матеріалу.

3. Якої потужності потрібні двигун і вакуумний насос?
Відповідь проста: чим потужніші вакуумний насос і двигун, тим більші можливості має вся система, незважаючи на кількість встановлених резервуарів. Однак, потрібно бути уважним при виборі, щоб мати впевненість, що двигун системи і нагнітач повітряпідходять один до одного, як це рекомендується.

Потужність нагнітача повітря може бути вказана, а робоча швидкість обертання вже ні, що впливає на здатність всмоктування (максимальну продуктивність), якщо фактична швидкість нагнітача повітря менша, ніж максимальне значення. Це відбувається, якщо двигун або потужність двигуна не будуть відповідати вказаному струменю повітря. Також потужність двигуна або нагнітача повітря не означає, що вона зв’язана з приводом нагнітача повітря, як це рекомендується. Потрібно ознайомитись з технологічними картами нагнітача повітря і двигуна, щоб впевнитися, що вони відповідають вказаним швидкостям і продуктивності.

Для прямих приводів потрібно встановити швидкість обертання двигуна. У випадку приводних ременів дізнайтеся, які розміри шківів i швидкість обертання нагнітача повітря. Ці карти легко читати i можна безпосередньо зв’язатися з виробником двигуна або нагнітача повітря у випадку якихось питань. Отримання цієї інформації гарантує, що швидкість двигуна і нагнітача повітря будуть відповідати рекламованим параметрам, і що ви зможете досягнути повної продуктивності системи, за яку заплачено.

Також дізнайтеся, які розміри шлангу, що виходить з вакуумного знепилювача до відсмоктувача. Досить часто розміри цього шлангу менше норми через бажання постачальника знизити витрати, а це обмежує подачу абразиву і знижує продуктивність обладнання незважаючи на підвищену потужність двигуна і нагнітача повітря.

Про автора
Рассел Роден закінчив в 1984 році факультет механіки в Університеті Х’юстон і з того часу працює в галузі абразивоструменевої обробки і фарбування. В 1997 році він заснувавкомпанію Atlantic Design, Inc., в якій він отримав декілька патентів і ввів нові стандарти, які стосуються інновацій, якості і безпеки обладнання для абразиво-струменевої обробки на світовому ринку.

Продовження цієї статті Ви можете знайти в журналі “Покраска Профессиональная” № 7(86)2017.
Замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony