Рекламаhangon

Приватна компанія з проектування та ремонту kyz.com.ua  понад 15 років веде успішну діяльність по всій території України. За цей час компанія здобула не малий досвід в своїй справі й знає, як важливо бути в курсі технологічних нововведень і впровадження сучасних інноваційних рішень в ремонтно-будівельний процес. Але, одна справа слідкувати за тенденціями дизайну й моди, інша - мати суперсучасні інструменти та ідеї. Останнє означає бути завжди на крок попереду своїх конкурентів. Нещодавно компанія «KYZ» закінчила ремонт дерев'яного зрубу з масивної деревини, де для фінішної обробки була обрана олійна лазур Façade Lasure компанії Bionic House. Чудовий результат їх роботи видно на головному зображенні цієї статті.

Отже чому ж вибір фінішного декоративно-захисного засобу для дерев'яного зрубу припав саме на Façade Lasure? Про це далі в статті ...

Тим, хто мешкаєає за містом і має на ділянці дерев'яні будівлі, на кшталт лазні, чайного літнього будиночка або може й навіть житловий дерев'яний котедж, добре знають, що час від часу вони вимагають регулярного догляду та особливо зовнішньої обробки. Якщо обсяг робіт досить великий, то зі зрозумілих причин багатьом хотілося б його повторювати якомога рідше, а сам процес максимально спростити й здешевити.

Характеристикам сучасних деревозахистних засобів останнім часом приділяється багато уваги, бо оздоблення з дерева як внутрішнє, так і зовнішнє залишається актуальною і затребуваною справою і його популярність тільки зростає. Відповідно модернізуються й поліпшуються деревозахисні матеріали, не тільки з огляду поліпшення їх ефективності, довговічності, й зовнішнього вигляду, але й поліпшуються зручність роботи з ними, швидкість висихання, видалення неприємних запахів, і багато іншого.

Чому обирають масляну лазур «Façade Lasure»

Лідерство серед професійних засобів покриття та фарбування дерева сьогодні займають акрилатні водорозчинні лазурі. Серед пропозицій ринку їх більшість. Однак споживчий попит не такий однозначний, адже існує солідна частка прихильників «старої школи» які віддають перевагу олійним антисептичним просоченням на розчиннику й вони висловлюють досить сильні аргументи.

По-перше,всі олійні покриття в своїй основі мають розчинник, який здатний просочувати деревину набагато глибше ніж вода. Як наслідок розчинник доставляє розчинені в ньому захисні і консервуючі сполуки до 3-4 мм в глиб (вода всочується до 2 мм в суху деревину), залежно від щільності й температури дерев'яної поверхні. Така обробка дає дереву поліпшену водо й вологостійкість.

По-друге, просочене олією або лазур'ю на основі олії масивне дерево (колода, дошка, брус та ін.) менше розтріскується під впливом сезонних перепадів температури й вологості. Завдяки базовій та фінішній обробці олійними засобами, загальний природний вологообмін сповільнюється й проходить не так екстремально швидко, як в інших випадках (особливо це стосується нових будівель). Втім, обробка олійною лазур'ю проводиться тільки по сухій поверхні (до 15-20% вл.). Це потрібно мати на увазі.

По-третє, просочення на основі олії має матову ступінь блиску навіть без будь-яких добавок. Це важливо розуміти, коли планується певний дизайн з з відсутністю глянсових поверхонь, а водні лазурі з акрилатною основою переважно полуглянсові й матового блиску досягають додаючи не дешеві добавки.

Що треба знати про особливості масляних лазурей

Зауважмо, однак, що кольорова масляна лазур має прозорішу основу, ніж водно-акрилатна. Тому для забезпечення ефективного захисту від сонячного ультрафіолету в ній застосовуються найсучасніші й найновіші УФ-фільтруючі сполуки, що забезпечують стійкість захисного шару покриття від ультрафіолету. Також масляні лазурі на розчиннику, й зокрема Façade Lasure, мають більш відчутний запах ніж водні, однак при зовнішньому застосуванні це не критично, й до того ж, саме в Façade Lasure від компанії Bionic-House розчинником служить очищений (аліфатичний) уайтспіріт, запах котрого слабкий під час роботи й майже невідчутний відразу після повного висихання. Цей факт свідчить про високий ступінь екологічної безпеки даного засобу і зняття всіляких обмежень на галузі його застосування, як для професійних, так і побутових потреб.

Отже, якщо ви віддаєте перевагу саме просоченням для дерева, до того ж не тільки олійним, глибоко проникним, антисептичним, але й кольоровим фінішним лазурям, можливо варто придивитися до Façade Lasure від компанії Bionic-House, адже екологічнішого фінішного просочення на розчиннику вам сьогодні годі й шукати!

НВП Bionic-House
(067) 467-38-05
info@bionic-house.com.ua
bionic-house.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony