Реклама
Lacover

не пропустіть

Події

Новини

ВИСТАВКИ

в Україні

11 місяців тому  07.08.2019, ~ Redaktor 1   

Від: 30.10.2019

До: 31.10.2019

З листопада минулого року у всіх учасників лакофарбового ринку України накопичилося достатньо тем і питань для обговорення нинішньої ситуації та подальшого розвитку галузі. ІА «Хім-Кур'єр» запрошує всіх гравців обговорити всі актуальні питання під час III Міжнародної конференції «Український ринок ЛФМ: стратегія трансформації».

Форум відбудеться 30—31 жовтня 2019 року в Києві.


На сьогоднішній день економічна ситуація в країні не надає істотного оптимізму щодо різкого зростання промисловості та добробуту населення. Отже, обсяги споживання лакофарбових матеріалів і сировинних компонентів для їх виробництва істотно не збільшаться. Ключове питання для лакофарбовиків у цих умовах — як збільшити прибуток на стагнуючому ринку? Як розвивати регіони, покращувати якість продукції, впроваджувати інновації та надавати додаткові сервіси?

Ключові питання і теми для обговорення у 2019 році:
-    економічний стан України та його вплив на лакофарбову галузь
-    безпека лакофарбових матеріалів і нові технічні регламенти
-    сировинне забезпечення галузі
-    шляхи розвитку декоративного і промислового сегментів.

Під час конференції пройде кілька сесій-дискусій, які будуть присвячені питанням взаємодії виробників ЛФМ, постачальників сировини, споживачів декоративних і промислових лакофарбових матеріалів.

На численні прохання гравців ринку, ціла сесія пройде за участю аналітиків агенції «Хім-Кур'єр», які представлять детальний аналіз українського лакофарбового ринку: будуть розглянуті обсяги виробництва, експорту та імпорту, а також методології розрахунків споживання ЛФМ у декоративному і промисловому сегментах. У доповідях співробітників агенції будуть показані не тільки можливі шляхи використання даних «Хім-Кур'єра» для побудови маркетингової стратегії та збільшення обсягів продажів, але і представлені прогнози розвитку української лакофарбової індустрії на 2020-2023 роки.

Оргкомітет запрошує всі зацікавлені компанії взяти участь у конференції та обговорити актуальні питання лакофарбової галузі України. Докладніше про самий форум, його програму, список учасників і умови реєстрації можна дізнатися на сайті ua-coatings.com або надіслати запит на conf@ua-coatings.com.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony