Рекламаhangon

Варто знати

Деревина

РІДКЕ ФАРБУВАННЯ

8 днів тому  05.04.2021, ~ iryna   

Тріщини, апельсинова шкірка та інші поширені помилки при фарбуванні

Деревоволокниста плита середньої щільності (ДВП), широко відома як МДФ (англ. medium-density fibreboard, MDF) є одним з найбільш вживаних деревопохідних матеріалів для фарбування. Незважаючи на це, виробники все ще часто роблять помилки в процесі опорядження даного матеріалу. Підготовка поверхонь з МДФ вимагає багато часу та зусиль, тому ті, хто не мають достатньо терпіння дотримуватися всієї процедури, намагаються її скоротити і прискорити.

МДФ плита - це матеріал на межі дерева та пластику: її наповнення виготовляється з деревини (найчастіше хвойної), яка розщеплюється на окремі волокна, змішується з клеєм, а потім пресується. Як результат, утворюється волокниста маса, яка втрачає типові властивості деревини, тобто більшу міцність у поздовжньому напрямку, ніж у поперечному. У плиті МДФ ця міцність розподіляється однаково в обох напрямках, що є результатом великого ущільнення та відсутності пористості у стиснутій структурі. З тієї ж причини цей матеріал дуже добре ріжеться, він легко піддається практично будь-якому виду механічної обробки, але його краї та фрезерування вимагають особливої уваги під час нанесення покриття.

Фото. Фарбування плит МДФ вимагає дуже ретельної підготовки поверхні.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №7 (110)2020

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony