Рекламаhangon

Деревина

10 місяців тому  13.09.2019, ~ Redaktor 1   

Висока якість. Елегантність. Сучасність.
Сьогодні лакофарбові матеріали використовуються не тільки для захисту та опорядження деревини, але й для створення унікальних дизайнерських рішень. Концепція „Interieur“ (інтер’єр) від Remmers поєднує в собі можливості оздоблення поверхні деревини барвниками, оліями та лаками з надзвичайно цікавими ефектами, які сьогодні користуються великою популярністю у споживачів.

У колекції "WOOD trends Interieur " сьогодні представлені 14 ефектів для внутрішньої обробки - від свіжоспиляної деревини, ефекту бетону, іржі, аж до поверхні старої деревини, або деревини, пофарбованої вапном. Тобто практично немає меж для вашої креативності при оздобленні такого матеріалу як дерево.

В цю колекцію входить брошура та коробка з 5 комплектами зразків, що полегшують підбір необхідного ефекту, його відтінку, та інструкції з його покроковим відтворенням і способом нанесення.

Зазвичай ці спецефекти можна отримати без використання спеціальних продуктів, при цьому використовуються як органорозчинні, так і водорозчинні матеріали. Завдяки численним можливим комбінаціям кольорів і різних способів нанесення в межах цієї системи можна отримати практично нескінченну кількість варіантів покриття, що дозволяє кожен раз створювати унікальний проект.

Украина: ТОВ «Реммерс»
08105, Киевская обл., с. Горенка, ул. Садовая 20
тел.: +38 (044) 3641985, факс: +38 (044) 3641986,
remmers.ua, facebook.com/RemmersHolzUKR
Deutschland: 49624, Löningen,
tel.: +49 05430 830, www.remmers.de

Tagi: remmers

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony