Реклама
Lacover

Гальваніка

Новини

4 місяці тому  21.06.2019, ~ Redaktor 1   

Вчені синтезували новий фосфоровмісткий поліуретанакрілатний олігомер. Були проведені дослідження на вогнестійкість і термостійкість.

 Підготовлені УФ-затверджувальні зразки вогнестійкого поліуретанакрілатного олігомеру (FRPUA) -n-гекса-фенокси-ціклотріфосфазен (HPCP) (n = 0, 10, 15 і 20, де n - кількість HPCP, яке додається до 100 г суміші FRPUA і інших добавок) . FRPUA був синтезований реакцією полі (гліцеділметакрілата) (ненасичений поліефір), похідного 9,10-дигідро-9-окса-10-фосфафенантрен-10-оксиду (DOPO) (2DOPO-4,4'- дигідрокси-бензофенону (DHBP)) і ізофорондіізоціаната.

В якості контрольного зразка використовувався поліуретанакрілатний (PUA) олігомер і затверділий зразок поліуретанакрілата. Для поверхневого сушіння зразків PUA і FRPUA-nHPCP знадобилося кілька секунд при УФ-випромінюванні (лампа на 400 Вт). Досліджували також вплив 2DOPO-DHBP і HPCP на вогнестійкість і термостійкість PUA-систем.

Загальна тепловиділення повільно знижується.

Для зразків FRPUA-nHPCP: у міру збільшення n з 0 до 20 граничний кисневий індекс (КІ) підвищується з 21,1% до 23,3%, а загальне тепловиділення (THR) повільно знижується з 32,4 до 26,4 кДж / г, в той час як затверділі зразки PUA демонструють значення КІ і THR 19,0% і 29,2 кДж / г, відповідно.

Крім того, при використанні 2DOPO-DHBP і HPCP вогнезахисні властивості поліуретанакрілатної системи підвищуються. Термогравіметричний аналіз показав, що кількість обвуглених залишків зразків FRPUA-nHPCP (n = 0, 10, 15 і 20) варіюється від 15,1 до 21,9 мас.%, Що набагато вище, ніж для затверділого зразка PUA - 10,5 вага %. Завдяки поліпшеним вогнезахисним властивостями поліуретанакрілата його можна буде застосовувати в таких областях, як виробництво паперу та архітектурні покриття; до того ж, у даних систем зберігається перевага швидкої поверхневої сушіння.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony