Реклама
Lacover

ОБЛАДНАННЯ

3 місяці тому  22.04.2019, ~ Redaktor 1   

Для багатьох виробників висока продуктивність виробничих процесів є надзвичайно важливою, адже це забезпечує роботу при мінімальній кількості сировини, меншу кількість переробок і відходів, а також дає можливість застосувати автоматизацію, обмежити тривалість простоювання і експлуатаційні витрати. В галузі порошкового фарбування головними вимогами при виборі фарбувального обладнання є швидка зміна кольору, якість готового продукту, легкість використання і експлуатаційні витрати.

В 2015 році компанія Salop Powder Coating Ltd. з Великобританії розпочала процес диверсифікації своїх послуг для автомобілебудівної галузі, для якої вона працює більше 60 років. Було прийнято рішення встановити нову лінію порошкового фарбування, щоб залучити клієнтів з нових галузей і розширити діяльність фірми. Для того щоб отримати конкурентні переваги на ринку, потрібно було інвестувати в технологію, яка б забезпечувала повний контроль процесу нанесення, максимальну ефективність та роботу без простоїв на ремонт.

"Технічні параметри камери Nordson ColorMax2 і центру підготовки фарби Spectrum HD Powder Feed Centre забезпечили нам необхідне збільшення продуктивності", - розповідає Крістофер Грінаф, директор компанії Salop. - "Процес очищення ємності для порошку повністю автоматизований і не потребує додаткових пристроїв, а всі внутрішні поверхні добре видимі після зміни кольору, що забезпечує додаткову впевненість в якості покриттів".

З точку зору експлуатації обладнання, той факт, що всі елементи управління розміщенні на одній простій сенсорній панелі, дозволяє значно скоротити тривалість навчання персоналу і значно зменшує ймовірність помилок. Ключовим елементом фарбувальної камери є насос Nordson HDLV, в якому використовується технологія щільної фази, і який забезпечує незмінну продуктивність нанесення порошку, самоочищення, простий у догляді і експлуатації.

Ендрю Еммерсон з компанії Salop додатково пояснює: "Насоси пістолетів Nordson HDLV працюють на нашій лінії порошкового фарбування 10 годин в день, 5 днів в тиждень з 2015 року, і за 2 роки нам довелось замінити тільки один клапан в HDLV насосі”.

"Це більше 4000 годин експлуатації без обслуговування!" - переконує Ендрю Еммерсон. - "Всі клієнти, які приходять до нас, залишаються з нами на довгий час. Більша частина замовлень повторюється, і це впливає на нашу якість і ефективність праці. Ми розуміємо, що саме завдяки співпраці з Nordson ми змогли збільшити продуктивність і якість покриттів, а це дасть ще більше нових клієнтів в майбутньому”.

Більше 800 ліній по всьому світу
Незмінна продуктивність порошкового насоса забезпечує постійну якість нанесення порошку на готовий виріб.

Технологія самоочищення насоса зменшує залежність результатів фарбування від вправності і досвіду оператора, а також знижує кількість перефарбовувань. Майже 4000 годин роботи насоса без необхідності технічного обслуговування. Клієнти Nordson отримують надійність виробництва, зниження витрат і скорочення простоїв.

NORDSON INDUSTRIAL COATING SYSTEM
Концерн Nordson є одним з найбільших світових виробників обладнання для прецизійного дозування клеїв, герметиків, рідких і порошкових фарб, а також інших споживчих та промислових продуктів, які використовуються в різних виробничих галузях. Компанія також виготовляє прилади, які використовуються для тестування і контролю електронних компонентів, а також систем, які базуються на процесах УФ-затвердіння і обробки поверхні. Представництва та дистриб'ютори Nordson працюють більш ніж в 30 країнах. Більше інформації ви можете знайти на сторінці nordson.com/ics

Від ручного порошкового фарбування до автоматичного

Компанія Secal Ltd. з міста Телфорд, Великобританія, надає послуги точної обробки листового металу, які включають: CAD/CAM, лазерну порізку CNC, штампування та складання CNC, зварювання виробів, порошкове фарбування, збирання, складування, пакування і доставку.

В компанії працює понад 120 осіб, і її виробничі приміщення займають площу понад 3300 м2. "Наша фарбувальна лінія складається з камери швидкої зміни кольору Nordson ColorMax 2, центру підготовки фарби Spectrum HD i автоматичних пістолетів-напилювачів Encore HD, які були встановлені в 2015 році", - розповідає Ендрю Сімпокс, інспектор фарбувального обладнання в Secal Ltd. - "Завдяки новій системі на нашій фарбувальній дільниці надзвичайно чисто, сам процес фарбування став більш продуктивним, працівникам легше працюється, а отримані покриття більш якісні і однорідні".

Крім цього він додає: „Ми перейшли з ручного порошкового фарбування на повністю автоматичний процес, який забезпечує точність покриття виробів на рівні декількох десятих мікрона. Ми використовуємо менше порошку, збільшили продуктивність і постачаємо клієнтам кращі вироби. Очевидно, що однією з причин, завдяки якій ми змогли досягнути таких результатів, є те, що роботи не втомлюються. Вони можуть без проблем працювати 12 годин на зміну!”.

Експлуатація без необхідності обслуговування
Кароліна Швугер, інженер з якості в Secal Ltd. розповідає, що протягом перших 23 місяців система взагалі працювала безперебійно, не потрібно було витрачати час на обслуговування, замінювати деталі насосів, наприклад, притискні клапани. Підводячи підсумки, можна з впевненістю сказати, що обладнання Nordson HD забезпечує зниження експлуатаційних витрат, збільшує продуктивність і гарантує надійність процесу нанесення покриттів.

За матеріалами фірми Nordson

Офіційний представник
Nordson в Україні -
ТзОВ Інтерфарб -Україна
interfarb.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony