Реклама
Lacover

Варто знати

ДОПОМІЖНІ ПРОЦЕСИ

Новини

місяць тому  05.01.2021, ~ iryna   

Основною версією тесту в камері соляного туману з використанням розчину солі - є водний розчин хлориду натрію. Однак існує низка модифікацій цього тесту, де використовуються додаткові речовини, щоб зробити умови в камері ще більш суворими. Детальний опис окремих тестів можна знайти в стандартах.

Тест в нейтральному соляному тумані називають NSS (англ. Neutral Salt Spray). Це початкова версія тесту, девипробування виконуються з 5 % розчином NaCl, яка, однак, може бути змінена різними способами.

Змінюючи відповідні параметри тесту, ми можемо певною мірою відтворити природні умови. Наприклад, маніпуляції з температурою в діапазоні 30-40 ° C та вологістю від 50 до 95% частково повторюють атмосферні умови корозії в морському кліматі.

Випробування в камері соляного туману з з додаванням оцтової кислоти (кислий сольовий туман) називається тестом AASS (англ. Acetic Acid Salt Spray). Варіант з оцтовою кислотою та додаванням хлориду міді як прискорювача називається CASS (англ. Copper Accelerated Salt Spray). Абревіатура SWAAT використовується для опису тесту в морській воді (англ. Sea Water Acetic Acid Test).

Що стосується стандартів для цього тесту, вони включають європейський стандарт EN ISO 9227, американський ASTM B117-11 та німецький DIN50021. Крім того, ASTM також опублікував додаткові стандарти для тесту CASS (ASTM B 368-09) та для модифікованих тестів розпиленням солі (ASTM G 85-11). Перший із цих стандартів призначений для випробування декоративних нікелевих/хромових або мідних/нікелевих/хромових покриттів на сталевих, пластикових підложках або цинкових, алюмінієвих сплавах. Другий включає, крім стандартної версії тесту, також тести AASS, SWAAT та тестування з використанням SO2.

"Покраска Профессиональная" №6 (109)2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony