Рекламаhangon

Дослідники з університету Бен-Гуріона в Негеві, Ізраїль, працюють над противірусним покриттям.

Дослідники з університету Бен-Гуріона в Негеві ( Ізраїль )оголосили, що розробляють інноваційне покриття, яке міститиме наночастинки безпечних іонів металів і полімерів, які мають противірусну та антимікробну дію, і буде корисним у боротьбі з пандемією COVID-19.

Дослідники  оцінили  вплив  поверхонь,  покритих  наночастинками різних металів, на зараженість лентивірусами,  що  належать  до сімейства ВІЛ. Вчені зазначають, що деякі метали, не отруйні для людей, можуть бути смертельними для вірусів і бактерій, а дослідження показали, що поверхні, покриті мідними наночастинками, "сильно блокують вірусну інфекцію клітин".

На основі результатів досліджень  науковці  розробляють антивірусне покриття, яке можна наносити розпиленням. За даними університету Бен-Гуріона, "наночастинки,  вбудовані  в полімер,  дозволять  контролювати вивільнення іонів металів на  пофарбовану  поверхню. Дослідження показують, що ці іони мають сильну противірусну дію, яка може усунути частинки вірусу, що прилягають до поверхні. Оскільки вивільнення іонів  відбувається  надзвичайно повільно, покриття може бути ефективним  протягом  тривалого часу і одночасно знижує зараженість вірусами більш ніж у 10 разів».

"Потреба в розробці антивірусних покриттів останнім часом значно зросла зі спалахом коронавірусу SARS-CoV-2, і іона, ймовірно, залишиться навіть після закінчення пандемії ", - говорить Джош Пелег, генеральний  менеджер  компанії BGN Technologies, яка працює з університетом. – «Крім того, продукт буде ефективним як антивірусне та антибактеріальне  покриття.  Його можна використовувати в медичних установах як антипатогенну речовину в місцях підвищеного ризику зараження, таких як лікарні, але також для домашнього використання та в громадських місцях, таких як школи, аеропорти, громадський транспорт та кінотеатри».

“Профессиональная покраска” № 3 (106) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony