Рекламаhangon

Допоміжне обладнання

Варто знати

Деревина

2 місяці тому  29.12.2020, ~ iryna   

Багато революційних промислових технологій виросли з простих побутових конструкцій. Так було у випадку лакувальних валків, які походять безпосередньо від ... малярного валика. Сьогодні найбільші лінії опорядження валками займають площу 250 квадратних метрів і працюють на швидкості від 52 до навіть 650 м2 на годину.

В 1938 році Девід Вельт - син маляра - під впливом візиту до друкарні придумав створити перший малярний валик. Зроблений в підвалі прототип складався із зігнутої металевої ручки та дерев'яного кілочка, вкритого шматочком килима. Далі все пішло дуже швидко: малярні валики після кількох вдосконалень завоювали ринок, і сім'я Вельт заснувала компанію ARSCO, яка існувала на ринку до 2017 року, незмінно виготовляючи валики, серед іншого, для таких компаній, як Sherwin-Williams або Glidden Paints.

Винахідника лакувального валка також надихнув друкарський верстат та ... малярний валик. Поєднання переваг цих двох технологій призвело до створення абсолютно нового пристрою: механізованої промислової системи для нанесення лаку на плоскі поверхні деталей з деревини, металу і навіть пластмас. Незважаючи на такий широкий спектр застосування, валкова машина завоювала серця, перш за все, виробників дерев’яних виробів, будучи ідеальним рішенням для покриття лаком великих поверхонь, таких як стінові панелі, фасади меблів, двері, і, перш за все, паркетна підлога. Дана технологія давала дві важливі переваги: високу швидкість і можливість часткової або повної автоматизації процесу, що значно прискорило  опорядження  плоских елементів. Тому вона майже повністю витіснила конкуруючі технології: нанесення покриттів методом наливу та фарбування методом розпилення, поділивши ринок на два сегменти - плоскі деталі, полаковані валками, та каркасні вироби (наприклад, стільці) або деталі складної геометрії, які опоряджують розпиленням.

Фото. При опорядженні плоских поверхонь валкові машини не мають собі рівних, пропонуючи високу ефективність при майже 100% використанні матеріалу.

Але сучасні фарбувальні валки дещо виходять за межі цього поділу, пропонуючи можливість покриття крайок та фрезерування - і не тільки у серійному виробництві.

Продовження цієї статті Ви можете знайти у журналі "Покраска Профессиональная" №5 (108)2020

Якщо Ви не знайомі з нашим виданням, замовити безкоштовний примірник можна за телефоном (032) 297-65-02 або e-mail: marketing@iapmm.lviv.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony