Рекламаhangon

Школа малярів є єдиним в Україні освітнім проектом, в якому молоді фахівці мають можливість отримати практичні і теоретичні навички в області обробки деревини і МДФ. Починаючи з 2018 року всього було проведено 14 інтенсивів, участь в яких взяли 140 малярів з різних регіонів України.

На сьогоднішній день Школа пропонує три різні курси, які будуть корисними не тільки для новачків, але і для фахівців з багаторічним стажем роботи.

 • Навчання з нуля до професійного маляра
 • Пігментована глянсова і матова обробка
 • Прозора матова і глянсова обробка, масив і шпон Перший, після карантину випуск «Школа малярів з нуля» відбувся 19 липня. Про те, наскільки вдало він пройшов, дізнаємося з відгуків учасників.

Відгуки про Школу малярів
- Юрій Кошевий - студент: «Навчання проходило надзвичайно насичено, цікаво. Все було дуже доступно викладено. Також слід відзначити хорошу організацію і досвідчених тренерів. Мені все дуже сподобалося і було комфортно. З процесу навчання особливо корисною була практика. Хоча сама теорія теж необхідна і важлива, але на практиці ми відпрацювали саме практичні навички руху руки і навіть погляд - це дуже важливо, як подивитися на деталь, під яким кутом - нам це все розповідали в процесі.

Коли я повернуся на виробництво, то першим ділом зміню освітлення. Тому що у мене воно не зовсім правильно розташоване. Про це я дізнався буквально вчора, коли ми розглядали цю тему. Наприклад, у мене освітлення вертикальне  (воно  підходить  при фарбуванні металевих виробів, наприклад, автокомпонентів), тоді як для дерева краще горизонтальне. Зміна освітлення прямо вплине на якість. Також я перегляну деякі свої підходи до малярки.

Майбутнім студентам Школи малярів я б порекомендував ставити більше запитань і трошки більше готуватися, можливо почитати заздалегідь про деякі моменти, обов'язково спробувати їх на виробництві. Обов'язково пройти після першої сесії практику, а також робити домашнє завдання».

- Ольга Заграй - провідний фахівець  напрямку  шліфування й полірування, викладач Школи малярів: «Набір пройшов досить повчально. Люди, які не вміють працювати так, як професіонали, дуже вбирають в себе знання. І це насправді приємно. Приємно віддавати знання тим людям, які хочуть їх отримувати. Це класно і мені дуже сподобалося.

Я думаю, що коли хлопці приїдуть додому, то будуть показувати і пишатися тими глянцевими покриттями, які вони зробили. Майбутнім студентам я б порадила вчитися, слухати, записувати те, що вони робили. І якщо вони хочуть покращувати знання, то необхідна практика і постійна робота над своїми помилками. Навіть якщо ви робите помилки, це добре, значить, ви вчитеся і отримуєте від цього досвід».

- Александр Солосич - студент: «Навчання було дійсно незабутнім, тому що все перевернулося з ніг на голову. Той досвід, який був до Школи малярів, був часто помилковим. І доводилося самому проходити в «темряві невігластва» свій шлях і напрацьовувати масу помилок. Тут, завдяки наставникам Школи, вдалося поставити все на своє місце. Вони поділилися багатьма секретами і деталізували багато моментів, на які потрібно звернути особливу увагу.

Я вдячний цій Школі. Думаю, приїду якщо не зовсім, то частково іншою людиною з новим досвідом, з новими знаннями. І постараюся цей правильний алгоритм роботи передати на своєму виробництві  своїм  співробітникам, своєму підприємству, щоб в майбутньому робити так, як потрібно і як годиться.

В першу чергу на своєму виробництві впроваджу правильну технологію обробки і підготовки деревини. З цього ми почнемо, а далі подивимося.

Найчастіше помилки виникають не тільки через маляра, вони з’являються набагато раніше. І тепер, завдяки Школі малярів, вдасться виявляти їх і отримувати правильні варіанти виправлення помилок і проблем.

Майбутнім студентам я б рекомендував неодмінно йти вчитися в Школу, не боятися, що не зважувати «за і проти». Це дійсно необхідний етап. І я рекомендую навчання в Школі малярів».

- Ярослав Вязун  - технолог LTL Group, викладач Школи малярів: По-перше, «Школа малярів з нуля» запам'яталася  сімейною  обстановкою, тому що було 3 приїзди, довге спілкування з кожним учнем допомагає надалі працювати і знаходити спільну мову в будь-якій проблемі, яка у них була або на виробництві, або ж безпосередньо в Школі. І це запам'яталося найбільше. Також вдячний всім учням, оскільки до мене, як технолога, як вчителя, поставилися з великою повагою і виконували всі вимоги, які виставлялися на Школі, а їх було чимало.

Щодо успіхів студентів, я пишаюся всіма. Мені дуже подобається, що йде максимальний розвиток, розуміння того, навіщо вони сюди приїхали і що хочуть від цього отримати. Це найбільше, що мене, як учителя, радує в своїх учнях.

В процесі доводилося, звичайно ж, сварити своїх студентів. Найбільше сварив за невиконання якихось завдань, які ставилися перед ними, але з тих чи інших причин деякі могли не виконати. Але вони виправлялися і я задоволений результатами».

- Валерій Онопко - студент: «Чесно скажу, перед тим, як записатися в Школу малярів я був знайомий з комплектацією лакофарбових матеріалів і мав поверхневе поняття застосування систем.

Найбільше в Школі малярів мені запам'яталося спілкування, яке було простим, легким і спрямованим. В процесі давали домашні завдання, і я все виконував. Коли я почав працювати, то з'явилися деякі проблеми. Наприклад, шліфування субстрату. Після нанесення глянцевого лаку я побачив потертості від абразиву, тобто, неправильно було проведено початковий, підготовчий етап, і на фінальному етапі все це проявилося. Мені вдалося все виправити, тому що компанія LTL Group підібрала фахівців високого рівня на кожному етапі обробки.

Після приїзду на виробництво, думаю, що в першу чергу буду впроваджувати перебудову повного процесу - від етапу підготовки субстратів і виробів до фінального етапу».

Відгуки учасників в черговий раз показують, що Школа виправдовує всі очікування і дає затребувані на ринку знання і навички.

Реєструйся на участь в Школі малярів, щоб уже в цьому році виготовляти вироби без перевитрати матеріалів, рекламацій і браку. Підніми свій професійний рівень, щоб ефективно використовувати свої ресурси - від трудових до матеріальних.

Адже ти здатний на більше!

Наступні інтенсиви Школи Маляров:
Модуль 2: Прозора матова і глянсова обробка, масив і шпон
13-15 листопада 2020

Навчання з нуля до професійного маляра грудень 2020

“Профессиональная покраска” № 4(107) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony